2000Tl sistem tavsiyesi verir misiniz?

Bana kalirsa toplama yapmalisin. Cunki oyle daha fazla performans elde edersin. Ekran ise 300 400 tl ye bi monitor alabilirsin. Ram 8 gb al ekran kartini gtx 750 ti ve islemciyi de intelin 20. Yila ozel bir islemcisi ve anakarti var arastir bulursun gayet iyi ama. Hatta Technopatin bilgisayar toplama rehberi 1 diye bi video var onu izlemen yardimci olcaktir sana.

Buyur.
fsdfsds.png

@Metaroth exper dex188 Konusuna gelirsek teknoloji marketlerin yaptığı klasik bir göz boyaması işlemciye yüklen ekran kartını düşür.Oyunu oynatan ekran kartıdır.Teknoloji marketler işlemciyi yüksek tutup ekran kartını haddinden fazla kısarlar ve bunu standart bir kullanıcı bilmez.

Oncelikle sistemde anakart yok. i3 e gerek yok. Intelin 20. Yila ozel islemcisi dogru bir oc ile i3 un performansini farkla solluyor. Bide galaxy markasi bence alinmaz msi asus evga tarzi markalari tercih etmelisn ekran karti icin.

Son düzenleme:
@lakora4434 anakartı unutmuşum fakat belli bir zaman sonra pentium g3258 iki çekirdekli olduğundan dolayı oyun desteğini kaybecektir. 2 çekirdek olduktan sonra i5 ' den bile iyi olması ne işe yararki? Bu arada anakartı koymayı unutmuşum hatırlattığın için sağol. MSI H81M-P33 Intel Destekli Anakart klavye mause setini çıkarıp bunu alın.

Doğrusunu söylemek gerekirse upgrade falan bilmiyorum. Sizden istediğim resimli bir şekilde teknosadan veya vatan bilgisayardan fiyatlı her şeyiyle bir bilgisayar. Pek anlamadığım için sizden yardım istedim:(

Bi sistem topladim. Yalniz kasa ve sogutucu ya bi baksin arladaslar. Ona gore karar ver derim. Sistem 2050 tl kusur tuttu

Hatta gerkse islemciyi ve anakarti az bisey dusup nvidia gtx serisinin ust modelleri olabilir.Islemciyi i3 de yapsanda olabilir.

Dosya Ekleri

• QuickMemo+_2015-08-05-23-43-24.png
    QuickMemo+_2015-08-05-23-43-24.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 328
  • QuickMemo+_2015-08-05-23-42-37.png
    QuickMemo+_2015-08-05-23-42-37.png
    36,3 KB · Görüntüleme: 227
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı