2000TL sistem toplama

Bütçe
2000TL
Tamamdır o zaman sistemi böyle kararlaştırdık. Ekstradan termal macun almama gerek var mı? 10100F ısınmıyor fakat içinden macunuyla mı çıkıyor? Arctix MX-4 almama gerek var mı?

Macun içinden çıkmıyor.

Psu olarak bunu aldım
1620414708920.png

Ram olarak da Viper Steel yerine 10100F kullandığım için 40 TL daha ucuza bunu aldım.
1620414767281.png

İyi yapmış mıyım? Kasa olarak da XPG Invader almaya karar verdim. Anakart hala daha düşündüğüm gibi B460m PRO
Macun içinden çıkmıyor.
@Pluxy01 Hocamın dediği gibi işlemci fanının üzerinde 3 tane damlatmışlar bir süre işimi görür. Elime ulaştı işlemci.

Psu olarak bunu aldım

Ram olarak da Viper Steel yerine 10100F kullandığım için 40 TL daha ucuza bunu aldım.

İyi yapmış mıyım? Kasa olarak da XPG Invader almaya karar verdim. Anakart hala daha düşündüğüm gibi B460m PRO

@Pluxy01 Hocamın dediği gibi işlemci fanının üzerinde 3 tane damlatmışlar bir süre işimi görür. Elime ulaştı işlemci.
PSU güzel, Ram ve kasayı ben kullanıyorum ve memnunum.

PSU güzel, Ram ve kasayı ben kullanıyorum ve memnunum.
Anakartı 810TL'den bulup aldım az önce. Hepsini almışken kasayı'da alayım dedim. Hazır siz de kullanıyorken sorayım. Anakartta 1 tane fan girişi bulunuyor ya ben buna nasıl Invader'daki 2 fanı da bağlayacağım? Birini güç kaynağına bağlasam son hızda mı devam edecek? Nasıl bir çözüm yolu bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı