2000TL Telefon tavsiyesi

Daha fazla  
Selamlar. Benim amacım 6 saat oyun oynadıktan sonra telefonun şarjı bitmesin ve oyunları kasmadan oynamak istiyorum. Genel olarak PUBG ve FIFA oynayacağım. 2. el olması beni etkilemez. Apple/Android fark etmez. Karşıyaka'da oturuyorum. Ve iki 5S 64 GB hiçbir sıkıntısı olmayan telefonun üstüne 300TL de verebilirim. Eğer takas düşünürseniz. Bahsetmiş olduğum 5S’ler Amerika menşeilidir. Ve 5S'ler Türkiye’ye gelmeden önce satın almıştım.

Ben honor play kullanıyorum ve 6 saatten rahat daha fazla dayanıyor ve ayrıca içinde kirin 970 yani p20 pro daki işlemci bulunuyor ve 6.2 inçlik devasa bir ekranı var (bu özellikten sayılır mı bilmiyorum ancak 3.5 Jack girişi bulunuyor.)

Ben honor play kullanıyorum ve 6 saatten rahat daha fazla dayanıyor ve ayrıca içinde kirin 970 yani p20 pro daki işlemci bulunuyor ve 6.2 inçlik devasa bir ekranı var (bu özellikten sayılır mı bilmiyorum ancak 3.5 Jack girişi bulunuyor.)
Cidden PUBG oynarken 6 saat gidiyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı