2000tl telefon tavsiyesi

ugurFE

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Bu yaz çalışıp telefon almayı düşünüyorum. Bütçe 2.000 tl civarı, sizin önerinizi de almak istedim. Bana ne önerirsiniz?

Hızlı bir internet, iyi oyun performansı, iyi bir kamera ve 1.5 yıl gideri olan bir telefon tercih ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HTC One M8, Xperia Z2 düşünülebilir. Lumia 1520 de düşünülebilir tabii ama biraz daha büyük ve ağır. Telefonları eline alıp bir bakarsan daha iyi olur.

Lumia 930.

Nokia-Lumia-930-630-4-201432894937.jpg

G3 alabilirsin. Haziran sonralarında çıkacak zaten. G2 deki kamera odaklanma sorunu düzeltildi mesela odaklanma dısında G2 makro ve sabit görüntülerde çok iyi çekiyor G3 te bu dahada iyidir eminim zaten şuan en hızlı odaklananan telefon. Onun dışında oyun performanslarına bakabilirin youtube'dan , pil performansıda 1 günü rahat çıkartır diye LG den teminat verildi , hatta batara performansınıda test etmişlerdi internette araştırıp bunları izleyebilirsin..:)

Android alırsan paran anında çöpte. Git lumia al kafan rahat olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı