2005'te bilgisayarda San Andreas oynayabilmek ne kadar lükstü?

Çok değil, mevcut sistemlere göre PC portu yapıldı ve PS2'de olan çoğu efekt kaldırıldı. O zamanların globalde ortalama sistemleri içindi. Ülkemizi bilmem.

15 FPS üstü oynanılabilir geldiği için çok sırıtmazdı, parayla alanlar değil korsan alanların havası vardı. Genel anlamda her sistem çalıştırıyordu ve donanımdan ziyade DVD okuyucusunun varlığı daha büyük bir önem arz ediyordu hatta o dönemki kendi bilgisayarımda DVD okuyucu olmadığı ve CD okuyucu olduğu için bazı aldığım disk oyunları oynayamamıştım başka bilgisayarla aktarmıştık vs.

O zamanlar böyle sürekli yeni oyun bilgisayarları sürekli ekran kartları işlemciler çıkmıyordu tahminim 4-5 yılda 1 toplasan RTX 4060 la RTX 4070 modeli kadar güç yükseliyordu onun için son 5 yılı içeren PClerin çoğu açıyordu yani açmasa bile 10-15 FPS açardı ondan dolayı 10 evin 8'inde vardı.

Çok değil, mevcut sistemlere göre PC portu yapıldı ve PS2'de olan çoğu efekt kaldırıldı. O zamanların globalde ortalama sistemleri içindi. Ülkemizi bilmem.
Hocam PC versiyonu daha iyi gibi geliyor bana sanki ama.
PS2 versiyonunda o sarı atmosferde oynamak, bayıyor bir yerden sonra bence.
Başka ne gibi efekt vardı ki mesela?
Birbirleriyle birebir aynısı gibi geliyor bana iki sürümde de.

Hocam PC versiyonu daha iyi gibi geliyor bana sanki ama.
PS2 versiyonunda o sarı atmosferde oynamak, bayıyor bir yerden sonra bence.
Başka ne gibi efekt vardı ki mesela?
Birbirleriyle birebir aynısı gibi geliyor bana iki sürümde de.
İlk çıkan PC versiyonunu görseniz öyle demezsiniz, PS2'de o zamanlar yansımalar (araçlar veya yağmur yağınca yerler) ve gölgeler vardı.

Geri
Yukarı