2006 Volkswagen Jetta alınır mı?

Makineye takmadığın sürece bir arabaya alınır veya alınmaz demek doğru değil. Fiyatına da bağlı. Bizde 2009 model jetta 1.6 fsı var, bayağı memnunuz ancak biraz fazla yakıyor şehir içinde.

Sağlam diyorsun, makineye bi' takıyorsun araba pert. :)

Hocam siz kullanıyor muşsunuz biz benzin lpg olanı alacağız. Nasıldır? Kronik sorun var mı? 1995 C200'den geçeceğiz.

205k kilometrede hasar kaydı 12K 2 parça değişen var. 100bin TL.
Elbette makineye takıcağız ancak kronik sorunu var mıdır onun için sordum. Alıcağımız model düz 1.6 benzin lpg.
Kronik bir sorunu yok, taş gibi araba lakin ben 12K hasar kayıtlı 2006 model araca 100k vermezdim. O bütçede benim tercihim 2000 model BMW 520i olurdu. Hatta zorlarsanız değişensiz bile bulabilirsiniz, BMW'ciler genelde araçlarını temiz kullanır.
Hocam siz kullanıyor muşsunuz biz benzin lpg olanı alacağız. Nasıldır? Kronik sorun var mı? 1995 C200'den geçeceğiz.
Mercedes kullanıcısıymışsınız, o arabanın konforu bırakılmaz bence.

Hocam Mercedes'i birisi çok istiyorda ona vereceğiz. O yüzden başka araç arıyoruz. Yoksa C200 çok güzel konforu da performansı da gayet iyi. Zorlayınca rahatça 200 üstünü görüyor.

Kronik bir sorunu yok, taş gibi araba lakin ben 12K hasar kayıtlı 2006 model araca 100k vermezdim. O bütçede benim tercihim 2000 model BMW 520i olurdu. Hatta zorlarsanız değişensiz bile bulabilirsiniz, BMW'ciler genelde araçlarını temiz kullanır.

Hocam önerinizi değerlendireceğim ancak temiz BMW bulmak biraz zor. Yarın Jettaya bakacağız babam beğenirse alacağız.

Hocam merhaba. Jettayı aldık. 95'e takas ile hallettik. Arabanın motoru ve şanzımanı çok iyi 4 tane değişen var ancak araç gayet iyi gidiyor. Önerileriniz için teşekkürler.
20210329_184758.jpg

Hocam merhaba. Jettayı aldık. 95'e takas ile hallettik. Arabanın motoru ve şanzımanı çok iyi 4 tane değişen var ancak araç gayet iyi gidiyor. Önerileriniz için teşekkürler.
20210329_184758.jpg

Son düzenleme:
Hocam aldık. Yukarıdaki mesajdan resmini görebilirsiniz.

Hayırlı olsun bizde aldık linea ile takas ettik değişen yok 3 parça boya var camlar bile fabrika çıkışlı orijinal.
Hocam Mercedes'i birisi çok istiyorda ona vereceğiz. O yüzden başka araç arıyoruz. Yoksa C200 çok güzel konforu da performansı da gayet iyi. Zorlayınca rahatça 200 üstünü görüyor.

Hocam önerinizi değerlendireceğim ancak temiz BMW bulmak biraz zor. Yarın jettaya bakacağız babam beğenirse alacağız.

Hocam merhaba. Jettayı aldık. 95'e takas ile hallettik. Arabanın motoru ve şanzımanı çok iyi 4 tane değişen var ancak araç gayet iyi gidiyor. Önerileriniz için teşekkürler.Eki Görüntüle 947241

Hocam merhaba. Jettayı aldık. 95'e takas ile hallettik. Arabanın motoru ve şanzımanı çok iyi 4 tane değişen var ancak araç gayet iyi gidiyor. Önerileriniz için teşekkürler.Eki Görüntüle 947241

Emniyet kemeri uyarısı vermiyor değil mi jetta nız.

Son düzenleme:
Çok sağlam cezalar olmalı. Ancak sadece sarı sitede fiyatların yükseldiğine ve daha çok yükseldiğine şahit oluyoruz. :)

Benim bildiğim kadarıyla lpg ile ilgili sorunları var. Onun dışında kullanım rahat ise çok yakmaz. Ama gaza abanır iseniz iyi yakabilecek bir araç.
1.6 hitler (düz) motor lpg ile %101 uyumludur.
Nasıl ya güzel mi araba biraz bahseder misiniz beyler?
Hayırlı olsun bizde aldık linea ile takas ettik değişen yok 3 parça boya var camlar bile fabrika çıkışlı orijinal.

Emniyet kemeri uyarısı vermiyor değil mi jetta nız.

1.6 hitler (düz) motor LPG ile %101 uyumludur.

Nasıl ya güzel mi araba biraz bahseder misiniz?

Araba gayet güzel ancak şu LPG zammından sonra yakıt avantajı kalmadı. Emniyet kemeri uyarısı vermiyor. Yumuşak süspansiyonu olsun yol tutuşu olsun birçok arabadan daha iyi.

Yaşadığımız yerde yollar bozuk olduğundan sebep altı yere çok sürtüyor. Bu yüzden daha yüksek bir araba almak istediğimizden arabamız satılık. İsterseniz aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz. Bakımlarını da yaptırdık.

Geri
Yukarı