200TL Bluetooth kulaklık önerisi

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle merhaba. Ben her gün en az 5 saat yürüyen biriyim ve hiçbir şekilde müziksiz yapamam. Bunun için bir kablosuz kulaklık arayışındayım. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi 200TL. Acaba bana silikon olmayan, belirttiğim fiyat aralıklarında bir kulaklık önerir misiniz? Dediğim gibi silikon olanlardan önermeyin. Kulağımın içinde feci derecede kaşıntı yapıyor. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde 199 TL, şimdi biraz artmış ama yine düşer.

Aynısını aldım. Hatta 2 arkadaşım da bundan aldı. Ama benimkisi sorunlu çıktı. Kendi kendine durduruyordu, şarjı iddia edilen kadar uzun gitmiyordu, sağ kulaklığın sesi soldan az çıkıyordu, bağlantısı telefonu cebime koyunca çekmiyordu. Tekrardan almalı mıyım?
Ek olarak bu nasıldır?

Son düzenleme:
Aynısını aldım. Hatta 2 arkadaşım da bundan aldı. Ama benimkisi sorunlu çıktı. Kendi kendine durduruyordu, şarjı iddia edilen kadar uzun gitmiyordu, sağ kulaklığın sesi soldan az çıkıyordu, bağlantısı telefonu cebime koyunca çekmiyordu. Tekrardan almalı mıyım?
Ek olarak bu nasıldır?
Memnun kalmadığınız bir ürünü bence tekrar almayın.
Heybro markası için QCY fabrikasından çıkıyor yazmışlardı ama doğruluğundan emin değilim.

Memnun kalmadığınız bir ürünü bence tekrar almayın.
Heybro markası için QCY fabrikasından çıkıyor yazmışlardı ama doğruluğundan emin değilim.
Kalitesinden memnunum ama sorunlu çıktı. Arkadaşım uzun uzun araştırmış. Diğer arkadaşıma aldırdı o da memnun üründen. O yüzden sordum o soruyu.

Normalde 199 TL, şimdi biraz artmış ama yine düşer.

Hocam bu aşırı kötü kesinlikle önermiyorum aynısından bende vardı 1 ay gitmedi birkaç gün takmadım baktım şarj falan olmuyor durduk yere. Kesinlikle önermeyin derim veya belki de sorun bendedir

Bu ürünü bir kaç yerde tavsiye etmiyorlardı. Ek olarak slikon pedli istemedim ki.
Hocam bu aşırı kötü kesinlikle önermiyorum aynısından bende vardı 1 ay gitmedi birkaç gün takmadım baktım şarj falan olmuyor durduk yere. Kesinlikle önermeyin derim veya belki de sorun bendedir
Hocam garantisi var ona gönderebilirsiniz. Nedense bende şarjı hızlı gidiyordu. İlk gün çok iyiydi 2. günden sonra sorunlar çıkmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı