200TL Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Raptor

Kilopat
Merhabalar, başlıkta gördüğünüz üzere, 200TL'ye kadar kablosuz kulaklık arıyorum. Gürültü engelleme konusunda iyi olursa benim için daha güzel olur. Neler önerirsiniz?

Düzenleme: Telefon için arıyorum.

Son düzenleme:
Benim PC zaten 200 TL monitör, klavye, kasa falan 200 TL'ye aldım. 2019 da o kadar para fazla bence bir kulaklık için ama madem öneri istedin " Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth Basic 5.0 kulaklık" bunu öneririm sana Samsung olsa daha iyiydi fakat Samsung'lar 700 TL ve üzeri genel olarak :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro modelini 4 gün önce satın aldım fiyatına göre çok iyi bir ürün. Özellikle pasif gürültü engelleme ve kapağını açınca otomatik bağlanması çok iyi. Tavsiye ederim.

https://www.hepsiburada.com/taotron...-kulaklik-30-saat-muzik-siyah-p-HBV000011B9DL
Önerin için teşekkürler. Bütçemi biraz aşıyor ama dikkate alacağım. Ayrıca biraz baktım başka sitelerde fiyatı daha yüksek iken burada böyle düşük olması biraz şüpheye düşürmüyor değil. :D

Aklım biraz buna kayıyor , güzel gözüküyor. Kulağından düşüyor mu ? Çoğunlukla spor yaparken kullanacağım sence uygun mudur ?

Benim PC zaten 200 TL monitör, klavye, kasa falan 200 TL'ye aldım. 2019 da o kadar para fazla bence bir kulaklık için ama madem öneri istedin " Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth Basic 5.0 kulaklık" bunu öneririm sana Samsung olsa daha iyiydi fakat Samsung'lar 700 TL ve üzeri genel olarak :D.
Her 5 insanın 6 sında önerdiğin kulaklık var :D İyi gözüküyor fakat arkadaşım kullanıyor ve dediğine göre her ne kadar önemli olmasada mikrofonu standartın baya altında kalıyormuş.

Aklım biraz buna kayıyor , güzel gözüküyor. Kulağından düşüyor mu ? Çoğunlukla spor yaparken kullanacağım sence uygun mudur ?

Her 5 insanın 6 sında önerdiğin kulaklık var :D İyi gözüküyor fakat arkadaşım kullanıyor ve dediğine göre her ne kadar önemli olmasada mikrofonu standartın baya altında kalıyormuş.
Hocam basketbol oynuyorum aktif olarak, basketbolda düşmeyen kulaklık hiç bir yerde düşmez.😂 Düşme konusunda şüpheniz olmasın. Bir çok kulaklık deneyimledim müzik dinlemek aşırı keyifli bu kulaklıkta. Mikrofon konusu çoğu kablosuz kulaklığın sorunu ancak ortalama bir performans sunuyor telefon görüşmesinde sorun yaşamıyorum.

Xiaomi Redmi Airdots Basic s almanı öneririm ben bunu yazarken bile kulağımda kullanım süresi harika ses kalitesi de öyle ama Basic s almaya ve çakma almamaya dikkat et. İyi akşamlar dilerim.

Haylou T15 kullanıyorum ses kalitesi fiyatına göre iyi ayrıca en beğendiğim özelliği 2200MAH olması 60 saate kadar çıkabiliyor şarjı ayrıca powerbank olarak da kullanabiliyorsun takı takır bu bütçede alınabileceğin en iyilerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı