200TL Bütçeye Kulaklık ve Fare Önerisi

SpermMan

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Moderatörleri göreve davet ediyorum. Telefon kulaklığımın gayet iyi olduğuna karar verdim 7.1 ses kartım var ve yaka mikrofonumda gayet iyi ses veriyor. Kulaklık yerine 200TL'ye fare ve klavye önerisi istiyorum. Moderatörler kusuruma bakmayın. Klavye mekanik hisli olursa çok hoş olur önceliğim odur. Öyle bir seçenek olursa fareyi 2. el alabilirim 50-60TL'ye.

Son düzenleme:
B2100 güzel bir seçenek gibi geliyor bana Logitech seti daha hoşuma gidiyor ama G103'ün G tuşları beni deli ediyor. Thelmaltake setini açıkçası pek sevmedim. Peki Devastator II seti nasıldır?
Başka önerilere de açığım.
Ayrıca mümkünse Enter tuşu büyük olsun.

B2100 güzel bir seçenek gibi geliyor bana Logitech seti daha hoşuma gidiyor ama G103'ün G tuşları beni deli ediyor. Thelmaltake setini açıkçası pek sevmedim. Peki Devastator II seti nasıldır?
Başka önerilere de açığım.
Ayrıca mümkünse Enter tuşu büyük olsun.
Dediğin seti bilmiyorum dostum hiç deneme şansım olmadı. Bloody'nin özellikle mouse'u diğerlerin çok daha iyi. Klavyesinin tek eksiği makro için tuş bulunmaması. Makro senin için çok önemli değilse kesinlikle Bloody seti öneririm.

Dediğin seti bilmiyorum dostum hiç deneme şansım olmadı. Bloody'nin özellikle mouse'u diğerlerin çok daha iyi. Klavyesinin tek eksiği makro için tuş bulunmaması. Makro senin için çok önemli değilse kesinlikle Bloody seti öneririm.
Makro benim için önemli değil fakat Thermaltake'in klavyesi de gayet iyi geldi bana. B2100'ün faresi daha iyi onu biliyorum ama farede makro tuşlarını kullanmayı düşünüyorum. Mesela Spotify'da bir sonraki şarkıya atlama gibi. Ama yazılımının paralı olduğunu duydum.

En son bütçemi biraz daha düşürmek zorunda kaldım ve aldığım şeyler
SteelSeries Apex 100 Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesi - İngilizce(UK) | Steelseries | 12 Yaşa Özel Steelseries Apex 100 Gamer Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Gamepower Bane Siyah Gaming Optik Mouse | Gamepower | 12 Yaşa Özel Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Farenin kaliteli bir şey olmadığını biliyorum fakat bu fiyata kalite aramıyorum zaten çok. Aslında bu fara hakkında daha şikayet duymadım fakat muhtemelen yan taraflarında bulunan kauçuk şeyler ilk başta çıkacak. Dediğim gibi bütçemi düşürmek zorunda kaldım. Ama klavyeye güvenim sonsuz. Yorumlarınızı bekliyorum aldıklarım hakkında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı