Xiaomi 13T vs Xiaomi 12t vs Redmi Note 13 Pro 512 GB

Himarika

Yoctopat
Daha fazla  
Xiaomi telefon almaya karar verdim ama hangi modeli alsam kararsız kaldım. Aklıma bu iki model uygun geliyor. Hangisini seçmeliyim? Kamerası ve bataryası iyi olan bir telefon tavsiyeniz varsa onu da seçeneklere ekleyebilirim.

13T en mantıklısı bence. Xiaomi 10T pro kullanıyorum hala kaç sene oldu taş gibi ne yavaşlaması var ne başka problemi gayet iyi çalışıyor.

Bende poco x6 pro var geçen al aldım gayet memnunum sadece kamera olarak yetmeyebilir. Performans olarak çok başarılı pil ve oyun da. Akıcılık ve uygulama hızı olarak ta öyle. Bu yazdıkların arasında 13t donanım ve kamera olarak bence önde. Bu sebeple tercih edilebilir.

Xiaomi 13T kullanıyorum birkaç aydır. Cihazdan epey memnunum, tabii oyun vs. ile pek işim olmadığı için telefonda pek bir şey söyleyemem o konuda.

Teşekkür ederim

Bende poco x6 pro var geçen al aldım gayet memnunum sadece kamera olarak yetmeyebilir. Performans olarak çok başarılı pil ve oyun da. Akıcılık ve uygulama hızı olarak ta öyle. Bu yazdıkların arasında 13t donanım ve kamera olarak bence önde. Bu sebeple tercih edilebilir.
Teşekkür ederim

13T en mantıklısı bence. Xiaomi 10T Pro kullanıyorum hala kaç sene oldu taş gibi ne yavaşlaması var ne başka problemi gayet iyi çalışıyor.

Teşekkür ederim

13T alınabilir. Bütçe nedir?
Valla 13T'ye zorlayabilirsem alıcam. Teşekkür ederim

Xiaomi 13T kullanıyorum birkaç aydır. Cihazdan epey memnunum, tabii oyun vs. ile pek işim olmadığı için telefonda pek bir şey söyleyemem o konuda.
Benim de pubg gibi oyunum yok o yüzden düşünüyorum 13T'yi. Teşekkür ederim

Snaprdagon farkı😉 Bu bütçeye telefon alınacaksa Snapdragon işlemciler daha iyi olur.
Teşekkür ederim

Mi13T arka kamera olarak başarılı bir telefon olmasına rağmen eksikleri var. Karl zeiss lensler kullanıyor Yanlız kullandığı kamera yazılımı bu sensör ve lenslerin hakkını veremiyor. Ön kamerası ise tipik xiaomi. Hala vasat ön kamera kullanıyor.
Yanlış anlamayın başarılı bir arka kameraya sahip yalnız parasının hakkı değil. Kendim Mi13T almaya gittiğim mağazada telefonu kurcaladığımda hayal kırıklığına uğramıştım. Bu yüzden Bütçeyi artırıp S23+ aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı