200TL çekim gücü yüksek router önerisi

Dariahlazatova

Decapat
Dostlar, bütçem 200TL ama biraz daha üstüne çıkabilirim. Malum Kablonet kullanıyorum ve verdikleri modemlerin çekim gücü gerçekten çok düşük ve sürekli kopmalar yaşıyorum. Infinity 401 adlı modemi kullanıyorum. Elimde fazladan TP-Link 11N9970 adlı modem var bunu router olarak kullanabilir miyim? Ayrıca önemli olan ev halkının bağlanabilmesi. Salonda neredeyse hiç çekmiyor denebilir ve mesafe kısa. Çoğu zaman kopmalar yaşanıyor. Teşekkür ederim.

https://www.hepsiburada.com/tenda-a...l-band-access-point-ve-router-pm-HB00000TI0ZQ Tam bir f/p router. Kendi telefon uygulaması da var her şeyi oradan kontrol edebiliyorsunuz tavsiye ederim. Tenda iyi bir markadır.

Elinizdeki modem de sanırım router olarak kullanılabiliyor. Kısa bir denemeyle çalışıyor mu anlayabilirsiniz denemesi bedava.
Ben de attığınız modemi almayı düşnüüyorum. Bu modem ile arasında fark var mı performans olarak. 100m2 evde çekmiyor bu.

Ben de attığınız modemi almayı düşnüüyorum. Bu modem ile arasında fark var mı performans olarak. 100m2 evde çekmiyor bu.
Sizin attığınız router sadece 2.4ghz destekliyor benim attığımın 5ghz desteği de bulunuyor. Evinizdeki internet fiber ise 5ghz önemli. Bu arada bunlar sadece menzil genişletici router, access pointtir ileride modem olarak kullanılamazlar bilginiz olsun eğer yoksa diye dedim 🙂. Tenda daha mantıklı bu arada.

Geri
Yukarı