200TL CS:GO Skin önerisi

EienTheGreat

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520m-a pro - R5 5500 - Rx6700 - 16 gb ram - 512gb ssd - 650w psu
200-250 arası bütçem var. Çok fazla 250'ye kadar çıkmadan:
-USP-s
-Glock 18
-AK-47
-M4A1-S
-AWP

Silahlarına skin önerilerinizi bekliyorum. USP glockdan kısıp ak veya M4A1'e verebilirsiniz. Ağırlıklı olarak ak, M4 sonra AWP ve sonra diğer iki skin geliyor. Tüm önerileriniz için teşekkür ederim.

-USP-s
-Glock 18
-AK-47
-M4A1-S
-AWP

Silahlarına skin önerilerinizi bekliyorum. USP glockdan kısıp ak veya M4A1'e verebilirsiniz. Ağırlıklı olarak ak, M4 sonra AWP ve sonra diğer iki skin geliyor. Tüm önerileriniz için teşekkür ederim.

AK-47 hayalet bozguncu az aşınmış alabilirsiniz.

AK-47 hayalet bozguncu az aşınmış alabilirsiniz.

Eğer 200-250TL'ye tüm bu silahlara skin alacaksan hiç alma en azından kapsül ya da çıkartma al belki ileride fiyatı artar.

CS:GO'da önemli olan bıçak, skinler sizi çok sıkar hele Valorant gibi oyunlarda skin kullandıysanız.

Valorant çok az oynadım, skinli hiç oynamadım. Bıçağın önemli olduğunu biliyorum ama en dandik kötü bıçak 1.5k civarında. Default skinlerle oynamaktansa şu an için oyun keyfimi arttıracak hoş görünümlü skinler arıyorum. Yakın zamanda zaten tam zamanlı işe gireceğim. O dönemde daha iyi envanter dizerim zaten.

-USP-s
-Glock 18.
-AK-47
-M4A1-S
-AWP

AK-47 slate FT (alacaksanız sticker kombolu alın (stickerlar holo olursa tadından yenmez))
M4A1-S night terror BS
AWP'ye ölüm FT alabilirsiniz.

Geri
Yukarı