200TL kulaklık tavsiyesi

Canelium

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, maksimum 200TL bütçede hangi kulaklıkları önerirsiniz? Lütfen Gamenote önermeyin, forumda her konuda önerilmiş, şu an için Rampage stormy düşünüyorum.

Gamenote H2016D

Hocam üzerine 130 TL koymak gibi şansınız varsa JBL Quantum 100'ü seveceğinizi düşünüyorum. Açıkçası ben ço memnunum :)
Keşke koyabilsem hocam ama maalesef bu kadarı geliyor. 😊
Küçük çaplı bir araştırmam sonucu bu kulaklığı buldum. Rampage tavsiye eden çok görmedim. Sizce bu nasıldır?

Merhabalar, maksimum 200TL bütçede hangi kulaklıkları önerirsiniz? Lütfen Gamenote önermeyin, forumda her konuda önerilmiş, şu an için Rampage stormy düşünüyorum.

Sharkoon sgH30 aldım tekerleği ufak indirdiğimde sol tarafın sesi kısılıyor ama sesi iyiydi, markanın pek iyi izlenim bıraktığı söylenemez. Gamenote kullanmadım ama bunu iade edince alabilirim. Rampage markasına gelecek olursak önermiyorum çünkü adı çıkmış bir marka 😄
Gamenote H2016D.

Haha atmışlar ama sebebini anlayamadım. Kulaklık dandik mi?

Keşke koyabilsem hocam ama maalesef bu kadarı geliyor. 😊
Küçük çaplı bir araştırmam sonucu bu kulaklığı buldum. Rampage tavsiye eden çok görmedim. Sizce bu nasıldır?

HP’ninkini hiç duymamıştım yani bilemiyorum hocam kusura bakmayın 🙁

Sharkoon sgH30 aldım tekerleği ufak indirdiğimde sol tarafın sesi kısılıyor ama sesi iyiydi, markanın pek iyi izlenim bıraktığı söylenemez. Gamenote kullanmadım ama bunu iade edince alabilirim. Rampage markasına gelecek olursak önermiyorum çünkü adı çıkmış bir marka 😄

Haha atmışlar ama sebebini anlayamadım. Kulaklık dandik mi?
Dandik değil iyi bir kulaklık ama her konuda öneriliyor, biraz farklı modellere göz atmak için hocam. 😄
HP’ninkini hiç duymamıştım yani bilemiyorum hocam kusura bakmayın 🙁
Rampage Stormy'de 7.1 olduğu yazıyor, HP'de de yazıyor ama sadece satıcı sayfalarda. Kutusunda böyle birşey yazmıyormuş, bilemedim hocam.

Dandik değil iyi bir kulaklık ama her konuda öneriliyor, biraz farklı modellere göz atmak için hocam. 😄

Rampage Stormy'de 7.1 olduğu yazıyor, HP'de de yazıyor ama sadece satıcı sayfalarda. Kutusunda böyle bir şey yazmıyormuş, bilemedim hocam.

7.1 olayına çok takılmayın zaten sanal 7.1 olacağı için kulaklığın rahat olması daha önemli olur. Rampage önermem ama illa alacağım diyorsanız RM-K1 pulsar önerebilirim. Onun dışında Gamenote hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur, almayı düşünüyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı