200TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
200

vakana35

Centipat
Merhabalar, 200 TL bütçem var. Oyun için kulaklık almak istiyorum. Bütçeyi birazcık arttırabilirim. Forumda her türlü kulaklık firmasından şikayetçi olan, asla almayın diyen bir sürü insan var. James Donkey 711 düşünüyordum forumda yazılanları görünce vazgeçtim 7.1 takıntım yok ama kulaklık kesinlikle USB'den bağlanan türden olmalı bilgisayarın ön kısmındaki jak girişi olan yer bozuk. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mikrofonu falan nasıldır?

Hocam Zoom için kullanılabilir mi? Önceden sn RW2'im vardı ama çok az geliyordu mikrofona ses.

Halihazırda kullandığınız bir kulaklık mıdır o zaman.

Yakın zamanda kullandım. James Donkey 710 sipariş ettim yapılan yorumların doğru mu yanlış mı olduğunu görmek ve başkalarına önerilebilecek bir kalitede olup olmadığını görmek için. Ama riske girmek istemiyorsanız HP ilk tercihiniz olabilir.

Yakın zamanda kullandım. James Donkey 710 sipariş ettim yapılan yorumların doğru mu yanlış mı olduğunu görmek ve başkalarına önerilebilecek bir kalitede olup olmadığını görmek için. Ama riske girmek istemiyorsanız HP ilk tercihiniz olabilir.
JD 710 elinize geçtiği zaman lütfen bana ulaşabilir misiniz? Kıyasınızı merak ediyorum. Yakın zamanda kulaklık alacağım. 200 lira bütçem var (-50+50) tavsiyenizi şimdi olduğu gibi o zamanda bekleyeceğim.
Bloody G528C'nin mikrofonu pek iyi değil.

Rampage RM K5'e kıyasla nasıldır?

JD 710 elinize geçtiği zaman lütfen bana ulaşabilir misiniz? Kıyasınızı merak ediyorum. Yakın zamanda kulaklık alacağım. 200 lira bütçem var (-50+50) tavsiyenizi şimdi olduğu gibi o zamanda bekleyeceğim.

Daha sağlıklı bir iletişim için Discord unuzu verirseniz sevinirim. JD elime gelince sizi bildiririm.

Geri
Yukarı