200TL Mekanik klavye önerisi

IontHyTe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Üsküdar, Benim ise geniş.
Daha fazla  
250TL zorlayabilecek bir bütçem var. Mekanik klavye istiyorum. Aslında mekanik olması zorunlu değil, ışıklı falan olsun bide tuşlara kolay basayım. DPI deniyordu sanırım yani klavye tuşlarına basarken fazla zorlanmayayım benim laptop var şuan uzun paragraf yazarken elim ağrıyor. Onda kullanacağım ama yeni bilgisayar gelince ona da takarım.

Aliexpress, Amazon veya Gearbest gibi siteler olmasın. Hiç uğraşamam vallahi kargo takibe falan. Olursa en fazla Aliexpress. Türkiye içi olsun olabilirse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma yazıyı okumadan direk mesaja daldım. Ama o fiyata biraz zor bulursun ışıklı mekanik klavye. Hem Gearbest'ten en fazla 15 günde geliyor.
Mekanik olması zorunlu değil sadece istediklerim :

-Düşük basma kuvveti
-Işık veya şekil şukul
Everest bile olabilir yani :D

Mekanik olması zorunlu değil sadece istediklerim :

-Düşük basma kuvveti
-Işık veya şekil şukul
Everest bile olabilir yani :D
Cooler Master Devastator 2 modeline bakmanı öneririm. Yanında fare de veriyor ama onu kullanmak zorunda değilsin sonuçta. Fare pek iyi değil çünkü. Klavye fiyatına göre oldukça başarılı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı