200TL Mekanik klavye önerisi

Klavye iyi ama fare için bir yorum yapamayacağım. Sensörü falan nasıl hiç bilmiyorum. Ama klavyede kullanılan yeni Mem-Chanical anahtar çeşidi uygun fiyatlı modeller için iyi bir özellik gerçekten. :)

O zaman bu ürüne bakabilirsin. Everest olduğu için hemen ön yargıya kapılacaklar ama inan 1.5 yıl boyunca sıkıntısız Everest KB-115 kullandım çok güzel bir klavye idi ama en son ben sıkıldığım için değiştirdim.
Everest Rampage KB-R04 Siyah USB Aydınlatmalı Gaming Q Fiyatı
Hocam Everest sıkıntı değil biz de SGM X7 kullanıyorum hatta incelemesini yazdım.

Klavye iyi ama fare için bir yorum yapamayacağım. Sensörü falan nasıl hiç bilmiyorum. Ama klavyede kullanılan yeni Mem-Chanical anahtar çeşidi uygun fiyatlı modeller için iyi bir özellik gerçekten. :)
Hocam hiç gerek yok vallaha profesyonel oyuncu değiliz bir şey değiliz altı üstü BF1 oynayacağız o özelliklere girmeyelim hocam ben daha İntel neden nanometre küçültüyor nanometre nedir onları çözemedim tuşları hafif olsun yeter :D

Tek böbrek yeter :D

Şu an kararımı verdim galiba :D
Cooler Master Devastator II Kırmızı LED Türkçe Klavye + Fiyatı
Şu an bunu almayı düşünüyorum ama babam elden alışveriş dışındakilere pek sıcak bakmıyor zaten Sinerji elden satış yapmıyor zor ikna ettim :D
Yani eğer izin vermezse ise EVEREST Rampage KB-R04 Siyah USB Aydınlatmalı Gaming Q Multimedia Klavye gidip Ataşehir şubesinden alacağım.

Bence ne olursa olsun zorlayın ve Devastator 2 modelini alın.
İnşallah hocam :D Bu arada bütçe zorlanıp 250TL olabilmesine rağmen 150TL fiyata gerçekten güzel klavyeler önerdiniz teşekkür ederim 100TL gibi bir fiyat artıyor biraz daha biriktirip güzel bir kulaklık alacağım 2 hafta gibi bir sürede ona da konu açarım :D Hepinize beğeni bastım (y)

Bloody B120 de düşünebilirsiniz. Mekaniğe benzer hissiyat, düşük tepkime süresi, ışıklandırma ile öne çıkıyor. Fiyat olarak 100TL'ye bulunuyordu geçen hafta.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı