200TL mouse önerisi

• Konuyu başlatan Ravice
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 895
Bütçe
200

Ravice

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar herkese, yaklaşık 3, 5-4 yıldır Bloody A9081 modelini kullanıyordum fakat hem çok eskidi hem de artık dökülmeye başladı yeni bir mouse almak istiyorum. Bütçeyi biraz aşabilirim fazla abartmadan şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. (saçma markaları önermezseniz sevinirim, ağırlıklı Bloody, Logitech, Razer, MSI, SteelSeries gibi markalar olursa daha iyi olur.)

Edit: Genellikle FPS oyunları ve lol benzeri oyunlar oynuyorum
https://www.itopya.com/razer-viper-mini-rgb-gaming-mouse/ bunu buldum şuan kullandığım mouse ile boyutu arasında çok fark var mıdır fiyatına değer mi?

Son düzenleme:
Viper Mini daha küçük bir mouse, eğer eliniz büyükse rahat edemeyebilirsiniz.

A90: 125mm 42mm 66mm
VM: 118mm 38mm 53mm kabaca.

Viper Mini daha küçük bir mouse, eğer eliniz büyükse rahat edemeyebilirsiniz.

A90: 125mm 42mm 66mm
VM: 118mm 38mm 53mm kabaca.
Yaşıtlarıma göre ortalama bir el boyum var A90 tam oluyor diyebilirim farklı bir öneriniz var mıdır?
Veya bu kadar bir boyut farkı çok fark eder mi ?

Bu bütçedeki en kaliteli farenin Viper Mini olduğunu düşünüyorum. Eğer 17-18x9-10cm ise eliniz oturur zannediyorum, tabii A90 kadar rahat bir şekilde palm tutamazsınız. Diğer hocalarım önerilerini de bekleyebilirsiniz.

Bu bütçedeki en kaliteli farenin Viper Mini olduğunu düşünüyorum. Eğer 17-18x9-10cm ise eliniz oturur zannediyorum, tabii A90 kadar rahat bir şekilde palm tutamazsınız. Diğer hocalarım önerilerini de bekleyebilirsiniz.
Ölçüleri pek anlayamadım nasıl yani?

vE2IEkwAPDXD5QyQMGS7Sl5YOGkTu5SZ9_9ziCP-YVM.jpg

Rush FIGHTER RM42 12.800 DPI RGB Işıklı Makro Oyuncu Gaming Mouse Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
1 yıldır kullanıyorum. Çok sert darbeler yedi fakat sorun çıkmadı. Makro uygulamasından ışık ayarı var. Yanlarda makro ve kırmızı tuş 10CPS yapabiliyor (bunu uygulamadan değiştirebilirsiniz.). İmlec hızını ayarlamak içinde üstünde 2 düğmesi var. Bence çok iyi. Tavsiye ederim.

Makrosunu kullanacağım bir oyun oynamıyorum ve aradaki farkı düşünecek olursam Razer'ı tercih ederim yine de tavsiyen için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı