200TL oyuncu kulaklığı önerisi

EmreKara.

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Merhabalar başlıktada belirtiğim gibi 200TL'ye kadar bir bütçem ile kulaklık önerisi istiyorum oynadığım oyunlar PUBG CS Witcher Watch Dogs tom clayns gibi oyunlar ses güzel olursa güzel olur önerileriniz için teşekkürler.

Bu kulaklıklar iyi mi kullanan varsa söyleyebilir mi? 1- Rampage Rm-2019g X-tıtan Rgb 7.1 Gaming Kulaklık Oyuncu Kulaklığı - n11.com

2- Rampage Miracle X2 Plus Siyah Rgb Led 7.1 Gaming Oyuncu Kulaklığı - n11.com

3- Rampage Styles Siyah Usb 7.1 Version Rgb Oync Mikrofonlu Kulakıık - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 sene boyunca Gamepower Luna kullanmış birisi olarak size tavsiyem ucuz kulaklık seçerken kulaklık pedlerinin suni deri yani naylon olmamasına dikkat edin. Zira yarım saat- 45 dakika kullanımdan sonra kulaklarınız adeta ateş ediyor.

Tavsiyem:
Ya da

Son düzenleme:
Merhabalar başlıktada belirtiğim gibi 200TL'ye kadar bir bütçem ile kulaklık önerisi istiyorum oynadığım oyunlar PUBG CS Witcher Watch Dogs tom clayns gibi oyunlar ses güzel olursa güzel olur önerileriniz için teşekkürler.

Bu kulaklıklar iyi mi kullanan varsa söyleyebilir mi? 1- Rampage Rm-2019g X-tıtan Rgb 7.1 Gaming Kulaklık Oyuncu Kulaklığı - n11.com

2- Rampage Miracle X2 Plus Siyah Rgb Led 7.1 Gaming Oyuncu Kulaklığı - n11.com

3- Rampage Styles Siyah Usb 7.1 Version Rgb Oync Mikrofonlu Kulakıık - n11.com
Ayrıca 100 arrtırabilirseniz 2 kat kalitelileri var hs50 mesela

Bilmiyorum bazı insanlar yine bu markayı bir kaç kronik sorunlu ürün olduğu için kötüleyecekler fakat ben yine de tavsiyemi yapacağım. Neredeyse 1 senedir gamepower medusa kullanıyorum. Tık yok kulaklıkta. Şarkılarda son ses yaparsan dışarı veriyor başka bir eksisi yok. Öneririm. Gamepower medusa !

1.5 sene boyunca Gamepower Luna kullanmış birisi olarak size tavsiyem ucuz kulaklık seçerken kulaklık pedlerinin suni deri yani naylon olmamasına dikkat edin. Zira yarım saat- 45 dakika kullanımdan sonra kulaklarınız adeta ateş ediyor.

Tavsiyem:
Ya da
XPG beğendim siparişini verdim bakalım umarım güzeldir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı