200TL'ye ekran kartı önerisi

Hazır elimin altında para varken HD7770 GDDR5 128Bit 1GB DX11.1 aldım Vatan'dan siparişi verdim. Sizce iyi yapmış mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya arkadaslar isterseniz 100GB ekran kartiniz olsun onemli olan bit 128 bitse kaldir at cope en az 256 bit olmasi lazim. Oyunu oyun diyerek oynamak icin bu tur ekran kartlari 480 tl ve uzeri zaten yuksek oyun performansi sunuyor ekran karti alacak arkadasim hemen butceni harcama adam akilli 256 bit ekran karti al.

Artik cikacak oyunlari 128 bitlikler low oynatir alacaksin 256 bit veya uzeri ultra grafik oyna. Ornegin git Asus amd hd 7870 ve ya amd R9 serisi al 500 tl vatanda gayet iyiler.

Ben BF4 Ultra'da 32 FPS alıyorum. Bilip bilmeden konuşmasan? Arkadaş bütçesine göre gayet güzel bir ekran kartı aldı.

Arkadasim bende de var nvidia geforce gt 630m 128 bit ekran karti cogu oyunu rahatlikla oynuyorum donma yok denecek kadar az ama ekran karti seciminde en dikat edilecek sey bit. Sen simdi bf4 ultra oynarsin Haziran'da Gta 5 ciktiginda 32 fps yi zor alirsin 128 bit ekran kartiyla. 
Bu arada arkadasin aldigi ekran karti su an benimkinden daha iyi, hd 7000 serisi gayet iyi ama keske 256 bit alsaydi cunku ilerde yine degistirmek zorunda kalacak. Yinede hayirli olsun.

Arkadaşım 630 bakkal kartı. Onu HD7770 ile karşılaştırmak saçmalık. Ayrıca o laptopla hiçbir yeni oyunu oynayamazsın. HD7770 kat be kat güzel. GTA V'i Ultra'da olmasa da en azından Normal ayarlarda 35 FPS'de oynatır. GT 630M ise Low'da bile açmayabilir.

Radeon HD 7770 vs GeForce GT 630M

Arkadasim benim ekran karti 2'li Gt 630 zaten fiyatindan belli 120 tl cok berbat. Yeni ekran karti alacağım zaten, Gtx770.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı