200TL'ye Işıklı Klavye Önerisi

Şu anda kullanmakta olduğum Cooler Master Devastator 2 setini önerebilirim. Birkaç güne incelemesi de sitede olur. Takipte kalmanızı öneririm.

Fareyi satarsın sonra. O klavye, 160 TL fiyatına göre oldukça iyi. Sırf klavye için bile o para rahatlıkla verilir.

Yok. Fareyi değiştirin demiyorum ki zaten ben. Daha iyi klavye nedir o fiyatlarda? Söylesenize bir. Madem daha iyi biliyorsun bizden, ne diye konu açtın? Gidip alsaydın.

Yok. Fareyi değiştirin demiyorum ki zaten ben. Daha iyi klavye nedir o fiyatlarda? Söylesenize bir. Madem daha iyi biliyorsun bizden, ne diye konu açtın? Gidip alsaydın.
Her bilmeyen konu açmıyor. Ben tavsiye alıyorum belki adam bir özelliğini söyler ve beğenmez, bu ego ve tavır ne ? yani saçma saçma konuşuyorsunuz. Lütfen siz yorum yapmayın. Çok saçma bi düşünce yapınız var.

Siz neyin ne olduğunun farkında değilsiniz daha. O modelden daha iyi bir klavye söyleyin o fiyata diyorum, terslemekten başka bir şey yapmıyorsun. Neyin egosunu yapayım durduk yere? Nasıl konuştuğuma da sen karar veremezsin, nereye yazacağıma da karar veremezsin. Kurallar içerisinde istediğim yere, istediğimi yazarım. Bu nasıl bir kafa? Bu nasıl bir mantık?

Siz neyin ne olduğunun farkında değilsiniz daha. O modelden daha iyi bir klavye söyleyin o fiyata diyorum, terslemekten başka bir şey yapmıyorsun. Neyin egosunu yapayım durduk yere? Nasıl konuştuğuma da sen karar veremezsin, nereye yazacağıma da karar veremezsin. Kurallar içerisinde istediğim yere, istediğimi yazarım. Bu nasıl bir kafa? Bu nasıl bir mantık?
Arkadaşım düşünce yapın bir kere bir konu açan kişiyi cahil olarak görmekte bitiyor. İlk olarak bu bakış açını düzelt. Ve yazdığını unutma mausunu sonra satarsın demişsin ve ben mausumu beğendimi söyledikten sonra zaten ben sat demedim diyorsun biraz takip lütfen...
Benim aklımda bloody b328 var.

Arkadaşım düşünce yapın bir kere bir konu açan kişi cahil olarak görmekte bitiyor.
Böyle bir düşünce yapım yok. Siz buna nasıl karar verdiniz onu anlamış değilim. Dedin ki mesajında "önerdiğinizden daha iyisi var", e git o zaman al kardeşim madem hangisi iyi hangisi kötü ayırt edebiliyorsun, git al. Seni tutan yok. Ayrıca ben kendi fareni sat demedim. Setin içinde ki fareyi sat dedim. CM Devastator 2 modeli, bahsettiğiniz üründen çok daha kaliteli ve iyidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı