200TL'ye Işıklı Klavye Önerisi

Böyle bir düşünce yapım yok. Siz buna nasıl karar verdiniz onu anlamış değilim. Dedin ki mesajında "önerdiğinizden daha iyisi var", e git o zaman al kardeşim madem hangisi iyi hangisi kötü ayırt edebiliyorsun, git al. Seni tutan yok. Ayrıca ben kendi fareni sat demedim. Setin içinde ki fareyi sat dedim. CM Devastator 2 modeli, bahsettiğiniz üründen çok daha kaliteli ve iyidir.
Daha iyi klavye alınabilir diye düşünüyorum 200tl civarında dedim. Sen bana set önermişsin 1. hata burda zaten maustan memnunum. Kimine göre daha iyidir, kimine göre daha kötüdür sizde olan birşeyin daha iyi olduğu kanıtına varamassınız. Diyelim daha iyi eyvallah ama bütçe açısından sadece bloody a9 maus fiyatı 100tl civarındadır.

Ya arkadaşım, anlamak istemiyor musun? Ben sana sahip olduğun fareyi sat demedim, aldığın sette ki fareyi sat dedim. Sırf paranı daha az harcamış ol diye mantıklıca söyledim. Hadi onu satmadın, dursun bir kenarda. Ne zararı var sana? Derdin nedir yani? CM Devastator 2 modeli tartışmasız daha iyidir. Ürünlerin kendilerine göre belli özellikleri vardır. Bunlara göre ve deneyimlere göre bir kıyaslama yaparız. Bende diyorum ki, CM Devastator 2, bu modelden kat kat iyi bir modeldir. Tartışmasızdır, nettir. Bende var diye söylemiyorum ki bunun benle olması ile ne alakası var? Gidip de para ile bile almadım ben bu ürünü. Saçma saçma konuşuyorsunuz. Bloody A9 modelinin fiyatını ne yapayım şimdi. Gene çok alakasız konuşuyorsunuz.

Ya arkadaşım, anlamak istemiyor musun? Ben sana sahip olduğun fareyi sat demedim, aldığın sette ki fareyi sat dedim. Sırf paranı daha az harcamış ol diye mantıklıca söyledim. Hadi onu satmadın, dursun bir kenarda. Ne zararı var sana? Derdin nedir yani? CM Devastator 2 modeli tartışmasız daha iyidir. Ürünlerin kendilerine göre belli özellikleri vardır. Bunlara göre ve deneyimlere göre bir kıyaslama yaparız. Bende diyorum ki, CM Devastator 2, bu modelden kat kat iyi bir modeldir. Tartışmasızdır, nettir. Bende var diye söylemiyorum ki bunun benle olması ile ne alakası var? Gidip de para ile bile almadım ben bu ürünü. Saçma saçma konuşuyorsunuz. Bloody A9 modelinin fiyatını ne yapayım şimdi. Gene çok alakasız konuşuyorsunuz.
Bütçe kıyaslaması ile bu yorumu yapıyorum. O bütçede 2'side yarışabilecek bir ürün. Ekstra 2. yorumda belirttikten sonra o mausu demediğini anladım zaten neden hala yoruyorsunki ? ben sadece sana en başından beri set istemediğimi belirtiyorum. İstemiyorum kardeşim devastator'2 yi zorlamı alıcağım eyvallah yorumunu yaptın tamam geç.

Düzgün konuş benimle ilk önce. "Tamam geç" ne? Saçma saçma konuşuyorsun. Neyin ne olduğunun farkında bile değilsin. En başında adam gibi diyeceksin bu hoşuma gitmedi başka ne önerebilirsiniz diye? Dolaylı yoldan saçma saçma cümleler kuruyorsun. Kimseye zorla bir şey yaptırdığımız yok. Önce konuşmayı öğreneceksin. Sonra gelip buraya yazacaksın. Saygısızlığın lüzumu yok.

Düzgün konuş benimle ilk önce. "Tamam geç" ne? Saçma saçma konuşuyorsun. Neyin ne olduğunun farkında bile değilsin. En başında adam gibi diyeceksin bu hoşuma gitmedi başka ne önerebilirsiniz diye? Dolaylı yoldan saçma saçma cümleler kuruyorsun. Kimseye zorla bir şey yaptırdığımız yok. Önce konuşmayı öğreneceksin. Sonra gelip buraya yazacaksın. Saygısızlığın lüzumu yok.
Saygısızlığı sen yaptın başından beri diyorum. Ancak sen anlamamakta ısrar ediyorsun. Amacın mesaj kasmak heralde ?

Neyin mesajını kasmaya çalışayım? Geçen yıldan beri buradayım ve birçok farklı konuda, birçok farklı yorumum mevcut. 4K'yi geçmiş mesajım var. Durduk yere neyin mesajını kasmaya çalışayım. Bence siz mesaj kasmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca ben saygısızlık yapmadım. Sitem ettim anlamsız mesajlarınıza. Siz saygısızca davrandınız.

Neyin mesajını kasmaya çalışayım? Geçen yıldan beri buradayım ve birçok farklı konuda, birçok farklı yorumum mevcut. 4K'yi geçmiş mesajım var. Durduk yere neyin mesajını kasmaya çalışayım. Bence siz mesaj kasmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca ben saygısızlık yapmadım. Sitem ettim anlamsız mesajlarınıza. Siz saygısızca davrandınız.
Bende sitem ettim ancak sizin ilk baştaki bilmiş tavırlarınız saygısızlığı aştı zaten. Ne demek yani bir kişiye daha iyisini biliyorsan niye konu açtın? bunu senmi sorguluyorsun böyle insanlarla muhattap olmuyacağım bundan sonra..

Ya kardeşim, diyorsun ki "bundan daha iyi modeller var" sonra git onu al o zaman dediğim de kızıyorsun ve saygısızlık yapmış oluyorum. Hey allahım ya! Gece gece boş konuşup olay çıkardınız durduk yere.

Motospeed CK104'ü önerebilirim. Blue MX Switch var klavyede. Mekanik ve RGB arka aydınlatma var. Renkler arasında geçiş modları da bulunuyor. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı