200TL'ye Kadar 2+1 Ses Sistemi Önerisi

Piscosour

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
200TL bütçem var. Fiyatına göre en kaliteli bir ses sistemi arıyorum. Logitech'in ses sistemleri çok dikkatimi çekti. Z213, Z313 gibi. Bu ses sistemi ile genellikle müzik dinleyeceğim. Şimdiden teşekkürler :).

200TL bütçem var. Fiyatına göre en kaliteli bir ses sistemi arıyorum. Logitech'in ses sistemleri çok dikkatimi çekti. Z213, Z313 gibi. Bu ses sistemi ile genellikle müzik dinleyeceğim. Şimdiden teşekkürler :).
logitech yerine creative'e bak bence. Ses konusunda daha iddialılar ve daha deneyimliler. Ben uzun araştırmalar sonucu 6 ay kadar önce 208 tl'ye creative t3300 almıştım. Kullanıcı yorumları da creative'i daha iyi gösteriyor. Paranız yetiyorsa A250 alabilirsiniz. Bana göre Creative'in tek eksisi tasarımı ve ismi.

Mikado MD-1212 kullanıyorum düşünebilirsiniz.
Bütçem yetmiyor maalesef.
logitech yerine creative'e bak bence. Ses konusunda daha iddialılar ve daha deneyimliler. Ben uzun araştırmalar sonucu 6 ay kadar önce 208 tl'ye creative t3300 almıştım. Kullanıcı yorumları da creative'i daha iyi gösteriyor. Paranız yetiyorsa A250 alabilirsiniz. Bana göre Creative'in tek eksisi tasarımı ve ismi.
Logitech Z313 ile Creative A250 arasında kaldım. Önerilerinize göre A250 bana daha iyi gibi geldi.
Başka alternatifler var mı?
Biraz araştırdım ve Creative A250'nin bass sesi fazla değil diyorlar. Bu biraz üzdü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı