200TL'ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

Yiğitt35

Megapat
Makaleler
9
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmenliği öğrencisi ve eski sistemler hastası :)
Arkadaşlar kablosuz kulaklık almam gerekiyor artık, kablolu kulaklığım var fakat oyun oynarken telefona takılan yeri rahatsız ettiğinden ve artık sol tarafında ses kesilmeleri başladığından yeni ve kablosuz kulaklık almak istiyorum. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...tooth-kulaklik-p-HBCV00000LFMJM?magaza=Elvita şöyle bir kulaklık buldum, nasıldır, tavsiye eder misiniz? Bass ve tizleri iyi olsun, telefonla arama yaparken onun mikrofonu ile konuşabileyim ve karşı taraf beni rahat anlasın istiyorum. Oyun oynarken de asgari olarak bana ses kastırabilsin yeter :)

Açıkçası bende bu aralar kablosuz kulaklık bakıyorum. Bu Xiaomi slikonlu kulaklıklarona bakıyorum. Sende bakabilirsin istersen. Slikonlu versiyonlarda galiba bass sesleri çıkıyor. Ama klasik iPhone kulaklığı gibi olanlarda bass sesi çıkmıyor galiba.

Evet öyle bu fiyat bandında adamakıllı kablosuz kulaklık yok. Şansa benim telefonunda jak girişi bozuldu. Mecbur alacağım bir tane.

Bende uğraşıyorum. Telefonun kutusundan kulaklık çıkmadı. İşin en garibi 3.5mm jak girişi yok bende 😅

USB Type-C dönüştürücü çıktı Allah'tan kutudan normal kulaklıkları kullanabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı