200TL'ye mouse önerisi

site güvenilirmi sence akakçe cimride falan yazmıyor mouseu aratıncada cıkmıyor
Dostum Everest SGM X7 almanı tavsiye ederim gelmiş geçmiş en iyi mouselerden biri sayarım satış rekoru kırmıştır kendisi. Fiyatı da 180-190 civarı değişiyor.EVEREST SGM-X7 Gaming Mouse+ Mouse Pad Siyah
şuan onu kullanıyorum zaten sgm x7 pro 7200 dpi fakat takılma yapıyo hızlı çevirince

şuan onu kullanıyorum zaten sgm x7 pro 7200 dpi fakat takılma yapıyo hızlı çevirince
Ünlülerle anlaşma yaptıkları ve technopatta indirim köşesinde konusu olduğu için bence güvenilir site. Bu arada razer deathadder v2 mini tutuş şeklinize uygun bu fiyattaki en iyi mouselardan birisi. Öneririm.

Son düzenleme:

Dostum takılma bilgisayarla alakalıdır bence oyunda takılıyorsa eğer.
RAZER DEATHADDER V2 MINI CHROMA RGB GAMING MOUSE - Pckolik bunu kesinlikle almalısın. Sakın kaçırma. Viper Mini 200e düşmüş. Ben 250'ye aldım 1 hafta önce😔

Umarım şaka yapıyorsunuzdur.
Hayır dostum öyle

Dostum takılma bilgisayarla alakalıdır bence oyunda takılıyorsa eğer.

Hayır dostum öyle.

Takılma bilgisayarla falan alakalı değil mouse sensörü çöp olduğu için. Ayrıca mouse aşırı kötü. 50 TL fazlasına 3359 sensörlü bir Viper Mini alabilirken sensörünün adını bile bulamadığım dünyanın en kötü markasına sahip olan bir fareye 150 TL vermek 2 gram beyni olan bir insanın yapacağı bir iş değil. Viper Mini tartışmasız her konuda çok daha önde.

Takılma bilgisayarla falan alakalı değil mouse sensörü çöp olduğu için. Ayrıca mouse aşırı kötü. 50 TL fazlasına 3359 sensörlü bir Viper Mini alabilirken sensörünün adını bile bulamadığım dünyanın en kötü markasına sahip olan bir fareye 150 TL vermek 2 gram beyni olan bir insanın yapacağı bir iş değil. Viper Mini tartışmasız her konuda çok daha önde

Takılma bilgisayarla falan alakalı değil mouse sensörü çöp olduğu için. Ayrıca mouse aşırı kötü. 50 TL fazlasına 3359 sensörlü bir Viper Mini alabilirken sensörünün adını bile bulamadığım dünyanın en kötü markasına sahip olan bir fareye 150 TL vermek 2 gram beyni olan bir insanın yapacağı bir iş değil. Viper Mini tartışmasız her konuda çok daha önde.
Usta mausu 2 yıldır kullanıyorum tek bir problemle bile karşılaşmadım tıkır tıkır çalışıyor seni bilemem

Yeni konular

Geri
Yukarı