200W PSU'ya Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha fazla  
Herkese merhaba Technopat ailesi. Yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Ama bu işlerden çok anlamıyorum forumda gezerken PCI express uyumlu olması gerekiyormuş, bide ekran kartının darboğaz diye bir olay varmış. Ben şimdi nelere dikkat etmeliyim veya sizlerin tavsiyesi nelerdir ?

ekran kart 1.jpg
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeme uygun ama ekran kartı PCI Express 3.0 gözüküyor bende ise 1.1 yazıyor sıkıntı çıkarırmı ve PSU yetermi bu ekran kartına baya yüksek bir şeye benziyor :D
500W PSU ile santral kurarsın ilerde sistemi güçlendirmek için uygun ayrıca anakart alman lazım :mutlu: birde ekran kartı orta seviye bir kart. İşlemci pin sayısı kaç? Birde bütçenizi söylerseniz bilgisayar toplayabilirim.

500W PSU ile santral kurarsın ilerde sistemi güçlendirmek için uygun ayrıca anakart alman lazım :mutlu: birde ekran kartı orta seviye bir kart. İşlemci pin sayısı kaç? Birde bütçenizi söylerseniz bilgisayar toplayabilirim.
İşlemci pin sayısı da ney ? :D bu konularda çok kötüyüm bağışlayın lütfen

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 127
İşlemci pin sayısı da ney ? :D bu konularda çok kötüyüm bağışlayın lütfen
Bağışlanacak bir şey yok geçen sene ben hiç bir şey bilmiyordum nasıl öğrendim onu hala bilmiyorum anladığım kadarıyla AM3+ işlemci kullanıyorsun işlemcin kalsın belleklerin DDR3 mü yoksa DDR2 mi bunu söyleyebilir misin?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı