2010-2012 model arası Audi A3'ün kronik sorunu var mı?

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

2010 ile 2012 model arası 130-150 bin km civarında Audi A3 Sportback 1.6 Ambition S-Tronic şanzımanlı modellerinin kronik sorunları mevcut mudur acaba? Yakın zamanda almayı düşünüyorum fakat ileride herhangi bir sorun çıkartması beni zora sokabilir. Ayrıca daha önce kullanmış olan varsa artı eksi yanlarından bahsedebilirse çok sevinirim.

Teşekkürler.

O kadar para verilir mi tartışılır ama motoru sağlam araçlardır. Çok güçlü ve hızlı değildir. Şanzımanına dikkat etmek gerekir. Kavraması belki değişmemiştir. Yakıtı biraz fazladır. Ben kullanmadım ama almadan önce iyice bir kontrol ettirin. Özellikle ekspertizin dışında Audi servislerine göstermenizi öneririm.

O kadar para verilir mi tartışılır ama motoru sağlam araçlardır. Çok güçlü ve hızlı değildir. Şanzımanına dikkat etmek gerekir. Kavraması belki değişmemiştir. Yakıtı biraz fazladır. Ben kullanmadım ama almadan önce iyice bir kontrol ettirin. Özellikle ekspertizin dışında Audi servislerine göstermenizi öneririm.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim. S-Tronic yarı otomatik şanzımanlarında kroniği var mı bu araçların bilginiz var mı?

Tavsiyelerin için teşekkür ederim. S-Tronic yarı otomatik şanzımanlarında kroniği var mı bu araçların bilginiz var mı?
DSG var ama dikkatli kullanılmışsa motorun torku düşük olduğundan sıkıntı çıkma oranı daha düşüktür.

Yeni konular

Geri
Yukarı