2012 Citroën Berlingo'nun çakmaklık girişine USB bellek takılabilir mi?

CD'ye MP3 mu kopyalayamiyorsunuz? Aslında oldukça basit, CD takmadan önce dosyaları CD-ROM'a atın klasör olarak değil şarkı dosyalarını direk atın klasör oluşturmadan, daha sonra boş CD takın şarkılar yüklenir. Aracın CD çaları sağlam sa ve MP3 formatında ise oynatması lazım.
Hocam direk içine atarsanız mp3 dosyalarını araç bunları açmaz dediler bize. Bizde Ashampoo Burning Studio 19 ile denedik . Olmadı. Şarkıları Cd'ye Yazarken Cd kaydı başarısız hatası veriyor.

hocam 7 kez denedik, olmuyor. Ya da biz yapamıyoruz. Bir türlü cd'ye mp3 yapamıyoruz.
Hocam muhtemelen CD yerine DVD ile deniyorsunuz ve MP3 dosyası atmaya çalışıyorsunuz. Yüksek ihtimalle araba DVD desteklemiyor CD ile DVD farkını biliyorsunuzdur umarım ben de benzer bir sorun yaşadım zamanında.

CD alıyorsunuz, Windows Media Player ile müzikleri ".track" dosyası olarak kaydediyorsunuz zaten otomatik olarak yapıyor uygulama. Sonra araba açacaktır.

Track olarak yüklediniz mi MP3 desteklemiyor bazı teypler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam elimizdeki CD'ler 80 dakika, 700 MB. 115 adet şarkı var. Track yapınca 115 şarkıyı 4 CD'ye bölüyor.

Hocam elimizdeki CD'ler 80 dakika, 700 MB. 115 adet şarkı var. Track yapınca 115 şarkıyı 4 CD'ye bölüyor.
Maalesef "mp3" dosyasını okuyamıyor bazı arabalar. .track dosya sistemi boyuta değil dakikaya göre çalışıyor o yüzden öyle. Bi' deneyin çalışırsa .track olarak yazıp kullanırsınız CD'leri.

Hocam muhtemelen CD yerine DVD ile deniyorsunuz ve MP3 dosyası atmaya çalışıyorsunuz. Yüksek ihtimalle araba DVD desteklemiyor CD ile DVD farkını biliyorsunuzdur umarım ben de benzer bir sorun yaşadım zamanında.

CD alıyorsunuz, Windows Media Player ile müzikleri ".track" dosyası olarak kaydediyorsunuz zaten otomatik olarak yapıyor uygulama. Sonra araba açacaktır.

Önceden internet Kafe'de CD yaptırmıştık. 85 şarkılık. Aynı marka CD ile. Ama şimdi neden olmuyor anlamadım.

Önceden internet Kafe'de CD yaptırmıştık. 85 şarkılık. Aynı marka CD ile. Ama şimdi neden olmuyor anlamadım.
Muhtemelen internet Kafe'de CD yapan arkadaş .track olarak yaptı CD'yi. Dediğim gibi .track olarak kayıt edilen CD'lerde müziklerin toplam uzunluğuna bakılır muhtemelen o CD'de olan şarkılar 80 dakikayı geçmiyor.

Muhtemelen internet Kafe'de CD yapan arkadaş .track olarak yaptı CD'yi. Dediğim gibi .track olarak kayıt edilen CD'lerde müziklerin toplam uzunluğuna bakılır muhtemelen o CD'de olan şarkılar 80 dakikayı geçmiyor.
Hocam internet kafe sahibi track mı mp3 mü yaptı bilemem ancak 85 şarkıyı tek cd ye sıkıştırdı. Ve sorunsuz çalışıyordu şarkılar. Şarkıların tane boyutu ortalama 4 dakika.

Yeni konular

Geri
Yukarı