2012 MacBook Pro güncellemesi nasıl yapılmalı?

gktggkcn

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Bilindiği üzere 2012 MacBook Pro artık güncelleme almıyor.
Catalina'nın hantallığından sıkıldım ve güncelleme yapmak istiyorum. GitHub sitesinden macOS Monterey indirip yüklesem güvenlikle ilgili bir sorun olur mu?
Çünkü aynı zamanda iPhone kullanıcısıyım ve kredi kartı bilgilerim ve daha birçok şeyi barındıran iCloud hesabımı da Mac de açmam gerekli.
@gktggkcn @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Herkese merhaba.
Bilindiği üzere 2012 MacBook Pro artık güncelleme almıyor.
Catalina'nın hantallığından sıkıldım ve güncelleme yapmak istiyorum. GitHub sitesinden macOS Monterey indirip yüklesem güvenlikle ilgili bir sorun olur mu?
Çünkü aynı zamanda iPhone kullanıcısıyım ve kredi kartı bilgilerim ve daha birçok şeyi barındıran iCloud hesabımı da Mac de açmam gerekli.
@gktggkcn @Recep Baltaş
GitHub sitesinden nasıl indiriyorsunuz? Dediğiniz şeyin linkini atmanız daha iyi olur. Onun dışında desteklenmeyen güncel bir işletim sistemi kurmak istiyorsanız OCLP'a (OpenCore Legacy Patcher) bakabilirsiniz. Sisteminizin tam modelini belirtin (MacBookPro9,2 gibi). Buna "Bu Mac Hakkında" kısmından "Sistem Raporu..." butonuna tıklayarak bulabilirsiniz. Onun dışında ben kendim kredi kartı, iPhone, iPad ve Mac bulunan bir hesaba bile bu işlemi yaparak giriş yaptım ve bir şey olmadı. OCLP için eğer rehbere ihtiyacınız olur ise buraya bakabilirsiniz. Burada OpenCore'un ne olduğunu da anlatıyor.

Geri
Yukarı