2013 15 inç MacBook alınır mı?

Kraataos

Hectopat
Daha fazla  
Yakınımın tertemiz kullandığı 2013 15-inch i7 4. nesil / GT 750M MacBook Pro'su var 7K ya bırakıyor, sizce alınır mı? Amacım: Film izlemek, ara sıra CS oynamak, internette surf yapmak, Python, JavaScript, Visual Code'da kod yazmak falan. Sizce işimi görür mü? Beni ne kadar götürür? Halihazırda RTX 2080'li bilgisayarım bulunmakta. Seyahatler ve yaz tatili için kullanmak istiyorum. Lise son sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:
MacOS'da CS:GO optimize değil. Güncelleme desteği kalktığından Swift dilinde yazmayı düşünürseniz güncel Xcode kuramıyorsunuz. Resmi olmayan şekillerde güncel sürümler geçilebilir tabii bazı uyumluluk sorunlarıyla.

Windows'la kullanılırsa sürekli NVIDIA aktif olacağından, yüksek sıcaklıklar nedeniyle ekran kartında arıza çıkma ihtimali artacak. Apple bu nedenle zamanında onarım programı başlatmıştı. Bence 2.el MacBook alınacaksa uzun ömürlü kullanım için harici ekran kartı olmayan modeller alınmalı.

MacOS'da CS:GO optimize değil. Güncelleme desteği kalktığından Swift dilinde yazmayı düşünürseniz güncel Xcode kuramıyorsunuz. Resmi olmayan şekillerde güncel sürümler geçilebilir tabii bazı uyumluluk sorunlarıyla.

Windows'la kullanılırsa sürekli NVIDIA aktif olacağından, yüksek sıcaklıklar nedeniyle ekran kartında arıza çıkma ihtimali artacak. Apple bu nedenle zamanında onarım programı başlatmıştı. Bence 2.el MacBook alınacaksa uzun ömürlü kullanım için harici ekran kartı olmayan modeller alınmalı.

Düz 2019 16/512 touchbarlı 13 Pro aldım 9K ya iyi mi sence? Şu anlık memnunum. Windows'u bootcamplemi kurmalıyım.

Düz 2019 16/512 touchbarlı 13 Pro aldım 9K ya iyi mi sence? Şu anlık memnunum. Windows'u bootcamplemi kurmalıyım.

Bence gayet iyi 2015 modelleri o fiyat aralıklarında satıyorlardı. Bootcamp en son Windows 10 destekliyor. Macosa göre CS:GO'da iyi FPS alınabilir ama çok performans beklemeyin NVIDIA AMD gibi. Bu siteden ıntel® ıris® Plus Graphics 655 seçip uygun ayarları bulabilirsiniz.

Intel's Gaming Support Hub

Geri
Yukarı