2013 Late MacBook Pro CS:GO için ayarlar önerisi?

X8'i X2 veya X4 yapabilirsiniz doğrusal süzmeyi 2 yapabilirsiniz grafikleri düşürebilirsiniz şimdi masaüstündeki gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz bir de notebook unuzda Windows 10 işletim sistemi varsa oyun modunu açabilirsiniz.

macOS mu kullanıyorsun bootcamp mi? macOS kullanıyorsan Bootcamp'e geçmeni kesinlikle tavsiye ederim.

Bootcamp'e geçtiğimde avantajı olacak mı FPS açısından?
X8'i X2 veya X4 yapabilirsiniz doğrusal süzmeyi 2 yapabilirsiniz grafikleri düşürebilirsiniz şimdi masaüstündeki gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz bir de notebook unuzda Windows 10 işletim sistemi varsa oyun modunu açabilirsiniz.

Ayaları zaten en Low'a getirdim lakin 40-50FPS alıyorum bu noktada daha ne yapabilirim? Bootcamp yapmak fark yaratır mı?

Bootcamp'e geçtiğimde avantajı olacak mı FPS açısından?

Ayaları zaten en Low'a getirdim lakin 40-50FPS alıyorum bu noktada daha ne yapabilirim? Bootcamp yapmak fark yaratır mı?
Kesinlikle, ama CS'de fark edebilir mi inan bana söz veremem. Çoğu oyunda bootcamp daha iyi performans veriyor. DirectX ve diğer kütüphane ve API'ler sebebiyle performans farkı çok oluyor.
Aslında düşününce macOS'ta Metal var ve fark olmayabilir.
Ama bootcamp mutlaka dene başarı ihtimalin yüksek.

Kesinlikle, ama CS'de fark edebilir mi inan bana söz veremem. Çoğu oyunda bootcamp daha iyi performans veriyor. DirectX ve diğer kütüphane ve apı'ler sebebiyle performans farkı çok oluyor.
Aslında düşününce MacOS'ta metal var ve fark olmayabilir.
Ama bootcamp mutlaka dene başarı ihtimalin yüksek.

Bootcamp nasıl yapabilirim? 80GB alanım var ve rehber vs. var mı beni yönlendirebileceğiniz.

Emin değilim ama işe yaramalı. Apple'ın bootcamp yardımcısı da kurmana yardım ediyor ayrıca.

Retina ekranın doğal(native) çözünürlüğünde oynamayı deniyorsanız 40 fps almanız normal bu bağlamda yapabileceğiniz tek şey çözünürlüğü ve grafik ayarlarını 60 fps sabit olana kadar düşürmek.
Konuda bahsedildiği gibi Boot Camp daha fazla performans veriyor oyun için mutlaka Boot Camp öneriyorum.

Retina ekranın doğal(native) çözünürlüğünde oynamayı deniyorsanız 40 FPS almanız normal bu bağlamda yapabileceğiniz tek şey çözünürlüğü ve grafik ayarlarını 60 FPS sabit olana kadar düşürmek.
Konuda bahsedildiği gibi Boot camp daha fazla performans veriyor oyun için mutlaka Boot camp öneriyorum.

1024X768'de denedim. Boot camp denediğimde ise hazırlanıyor yazısında takıldı kaldı yapamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı