2013 Model MacBook Pro Alınır mı?

Akalem

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Profil Kapağı
1524739961
Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandır Windows kullanıyorum bir kaç gün de olsa eskiden mac kullanmışlığım da var ama şuan bir notebook almam lazım 3000-4000 arası 2.el cihaz arıyorum ve şöyle bir model buldum. Bu arada illa mac olması lazım değil Photoshop ve AfterEffect'de render alırken sorun yaşamayayım yada kullanırken keşke almasaydım demeyeceğim 2.el cihaz arıyorum. Aşağıdaki özellikler beni karşılarmı?

MacBook Pro 13 İnch Retina 2013 Sonu
İntel Core i5 4.Nesil
4 GB RAM
128 GB SSD
Ekran Kartı 2 GB
2 küçük ezik var
Fiyatı 3000 TL

düşünceniz nedir teşekkür ederim.

Bunun yerine o fiyatlara daha iyi bir sistem bulunabilir. Şayet destek de veriyorsa Hackintosh kurulabilir. 2013 Macbook sizi yarı yolda bırakabilir gibi geliyor bana. Tabiki bu şahsi bir fikir.

Ekran sizin için önemli değilse almayın.

Bence seçimin doğru fakat yapacağın iş dolayısı ile ram biraz düşük kalmış. Ramlerde bir yükseltme olursa gayet güzel alınabilinir bir sistem.

Peki arkadaşlar şu cihazda var 3500 tl Asus X550vx Gaming Laptop var 16 GB ram i7-6700HQ işlemci 128 GB SSD
Bence seçimin doğru fakat yapacağın iş dolayısı ile ram biraz düşük kalmış. Ramlerde bir yükseltme olursa gayet güzel alınabilinir bir sistem.

RAMi 8 GB yükselteceğim

Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandır Windows kullanıyorum birkaç gün de olsa eskiden Mac kullanmışlığım da var ama şu an bir notebook almam lazım 3000-4000 arası 2.el cihaz arıyorum ve şöyle bir model buldum. Bu arada illa Mac olması lazım değil Photoshop ve aftereffect'de render alırken sorun yaşamayayım ya da kullanırken keşke almasaydım demeyeceğim 2.el cihaz arıyorum. Aşağıdaki özellikler beni karşılar mı?

MacBook Pro 13 inch retina 2013 sonu.
Intel Core i5 4.nesil.
4 GB RAM.
128 GB SSD.
Ekran kartı 2 GB.
2 Küçük ezik var.
Fiyatı 3000 TL.

Düşünceniz nedir teşekkür ederim.

Alınmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı