2014 Mac mini alınır mı?

zenr

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
msi cyborg 15 a13vf
Meslek
FrontEnd Developer
Hedefim sadece Safari ve Notion'da dolaşmak belki PowerPoint vs kullanabilirim. Sizce günümüz şartlarında alınır mı?

Fiyatına göre her ürün alınabilir. Kullanım amacınız sadece bu ikisi ise ve bütçe düşükse Windows daha mantıklı.

Apple ekosistemim yapmak istiyorum hocam ondan dolayı ve Windows 11 bunalttı diyebilirim.

Apple ekosistemim yapmak istiyorum hocam ondan dolayı ve Windows 11 bunalttı diyebilirim.
Tamam da sadece safariye girecekseniz ekosistem olmuyor ki?

Gerçekten ucuz olmadıkça bu tarz eski cihazları almak pek mantıklı değil. Bunu her ürünü apple olan + windows pcsi olan biri olarak söylüyorum.

Hedefim sadece Safari ve Notion'da dolaşmak belki PowerPoint vs kullanabilirim. Sizce günümüz şartlarında alınır mı?

Fiyatına göre değişir ama ben Windows PC taraftarıyım. Spesifik bir nedeniniz yoksa Mac önermem.

windows 11 bunaltıysa linux kullanmayı tavsiye ederim.

Fiyatına göre değişir ama ben Windows PC taraftarıyım. Spesifik bir nedeniniz yoksa Mac önermem.

windows 11 bunaltıysa linux kullanmayı tavsiye ederim.
ibuntu denedim oda terminal açıyor hocam kurulum ekran yerine

ibuntu denedim oda terminal açıyor hocam kurulum ekran yerine
İbuntu kurulumu çok kolay ,terminal açmaması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

msi cyborg 15 a13vf hocam modeli belki ondan olabilirmi

2010 Mac mini kullanıyorum, yıllardır üzmedi. SSD takviyesi ile yola devam ediyor. Sizin gibi Safari'de dolaşıp yüklü tek program olan audirvana ile müzik diniliyorum. Fiyatı uygun ise alınabilir, ama son kullanıcısı olabilirsiniz.

Geri
Yukarı