2014 sonrası otomobiller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani gerçekten şaka gibisiniz. Ben aracın size o paraya değmeyecegini söylemişim şimdi bana haktan hukuktan bahsetmissiniz. Şimdide r yapıyorsunuz. Max 16 yaşındasınız sanırım.

Ben de size insan gibi soruyorum o paraya hangi araç değiyormuş. Çok merak ettim açıkçası.

Toyota Corolla iyi bir aile aracı. Ancak çok dayanıklı değil. Kaputuna vurduğun zaman ramazan davulu sesi çıkıyor. Dayanıklılık da kaliteli gösterir.

Toyota Corolla iyi bir aile aracı. Ancak çok dayanıklı değil. Kaputuna vurduğun zaman ramazan davulu sesi çıkıyor. Dayanıklılık da kaliteli gösterir.
Toyota'da aile aracı soruluyorsa, Corolla Verso der geçerim. Onun dışında Honda Oddysey çok güzeldi.

Dayanıklılık da önemli. 5 km hızda bile hurdaya dönen arabalar var.

Elbette. Gidip de tabut diye anılan Tofaşlardan bahsetmiyorum Bizde 2015 model Skoda Rapid (Spaceback) var. Zamanına göre çok iyi bir araba. Hiç sorunu yok. 66.000'e sıfır almıştık. Şimdi 66.000'e millet günahını vermez.

Canım ülkem ne hale geldin?

Düzelse bile Taliant hala satılmaya devam edecek.

Ayrıca Megane'ın elektrikli modelleri çok iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…