2015 Aurisvs 2018 I20

atacr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Arabalarda segment farkı olduğunu biliyorum. 2 araç buldum ve inanılmaz şekilde arada kaldım. Yorumlarınızı meral ediyorum.

i20
Auris 2015
Auris 2014

Dikkatinizi çekerim I20 otomatik 4 ileri 1.4, Auris Manuel 1.33

Araç Ankara'da kullanılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araç bakımından bakarsak tabi ki de Auris ama manuel olması sıkıntı. Şehir içinde, sıkışık trafikte vs. bir süre sonra işkenceye dönüşecektir. Şehirler arası uzun yolculuklara çıkmayacaksan i20 şehir içi üzmez.

Arkadaşlar selam.
Arabalarda segment farkı olduğunu biliyorum. 2 araç buldum ve inanılmaz şekilde arada kaldım. Yorumlarınızı meral ediyorum.

i20
Auris 2015
Auris 2014

Dikkatinizi çekerim I20 otomatik 4 ileri 1.4, Auris Manuel 1.33

Araç Ankara'da kullanılacak.

Hocam biraz daha baksak belki farklı araçlar da bulunabilir bu fiyata. Kesinlikle bu 3 arabadan birine mi bakıyorsunuz yoksa başka araçlarda olur mu?

Hocam biraz daha baksak belki farklı araçlar da bulunabilir bu fiyata. Kesinlikle bu 3 arabadan birine mi bakıyorsunuz yoksa başka araçlarda olur mu?

kredi kartı ile toplam limitim 740 bin. (galeride falan işe yarar en fazla)
Sahibinden alınacak limitim 700 bin.
bir de şu i20'yi gördüm.

Araç bakımından bakarsak tabi ki de Auris ama manuel olması sıkıntı. Şehir içinde, sıkışık trafikte vs. bir süre sonra işkenceye dönüşecektir. Şehirler arası uzun yolculuklara çıkmayacaksan i20 şehir içi üzmez.
aslında i20 otomatik ile şöyle bir tur attım. İhtiyacımı karşılayacak bir araç bakıldığı zaman. Amacım satılırken Ankara piyasasında insanlar otomatik araç arıyor düşüncesiyle daha kolay elden çıkabilir. Yoksa C segment olmus B olmuş önemli değil. en nihayetinde ikisinde de arka camlar manuel :)

bu arada ihtiyaçlarımı bir köşeye yazdığım zaman,
yılda taş çatlasın 6 bin km yol yapacağım. (yılda en fazla 1 kez uzun yol yaparım o da toplam 600 - 700 km yapar)
Tek kişiyim en fazla yanımda bir kişi olur. (Kalabalık değilim)
Hız sabitleyici olsun istiyorum. (i20'ye olmasa da takılabiliyormuş)
bir de satılırken Ankara piyasasında kolay satılsın.
Bunları göz önüne alınca i20 öne çıkıyor.

2015 model 1.2 Turbo Fabia aldım :) neye niyet neye kısmet

Son düzenleme:

Geri
Yukarı