2015 BMW 320D X-Drive SW alınır mı?

Mopat

Hectopat
Merhabalar. 2017 model Passat variant araçtan hep hayalini kurduğum BMW F30 SW modeline geçiş yapmayı planlıyorum. Araç 2015 320D X-Drive techno plus modeli. Sunroof, hafıza, koltuk ısıtma, elektrikli bagaj vb donanımları olan az çok donanımlı bir araç. Araba 82K Km'de hatasız boyasız. Benim aracımın üstüne 70K para istiyor. Sizce alınır mı?

Bence alınır ama ekspertize soktunuz mu aracı?

Bu aralar dolandırıcı kaynıyor etraf.
Hocam tanıdığım bir galerici. Kendisi 2. sahibi 2-3 yıldır kendisi biniyor. Bütün bakımları yetkili serviste yapılmış. Tabii ki almadan önce ekspere sokmak şart. Zaten artık noter de 5 yaş 120k kmye kadar ekspertiz zorunluluğu var diye biliyorum. Araca bakmaya gideceğim bugün beğenirsem anlaşırsak almayı planlıyorum.
Passat'tan sonra küçük gelmez mi size?

Az çok küçük gelir. Passat'tan çok memnunum ama F30 hep hayalimdi. Babam zamanında 0 almıştı ancak ablamın okulu için satmıştı. O günden beri hep içimde bir gün F30 alacağım diyordum. Önüme böyle bir fırsat çıkınca kaçırmak istemiyorum.

Hocam tanıdığım bir galerici. Kendisi 2. sahibi 2-3 yıldır kendisi biniyor. Bütün bakımları yetkili serviste yapılmış. Tabii ki almadan önce ekspere sokmak şart. Zaten artık noter de 5 yaş 120K kmye kadar ekspertiz zorunluluğu var diye biliyorum. Araca bakmaya gideceğim bugün beğenirsem anlaşırsak almayı planlıyorum.

Az çok küçük gelir. Passat'tan çok memnunum ama F30 hep hayalimdi. Babam zamanında 0 almıştı ancak ablamın okulu için satmıştı. O günden beri hep içimde bir gün F30 alacağım diyordum. Önüme böyle bir fırsat çıkınca kaçırmak istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç kimseye güvenmeyin bu devirde... Eğer yakınsa bu adama gidin ekspertize, YouTube kanalı var ve bence işini doğru düzgün yapan tek ekspertiz.

Fiyat olarak aşağı yukarı gayet uygun gibi. Ekspertiz sonucu sonrası alınır, şimdiden hayırlı olsun hocam.

Hocam tanıdığım bir galerici. Kendisi 2. sahibi 2-3 yıldır kendisi biniyor. Bütün bakımları yetkili serviste yapılmış. Tabii ki almadan önce ekspere sokmak şart. Zaten artık noter de 5 yaş 120k kmye kadar ekspertiz zorunluluğu var diye biliyorum. Araca bakmaya gideceğim bugün beğenirsem anlaşırsak almayı planlıyorum.

Alırsan şimdiden hayırlı olsun kardeşim. BMW benim en sevdiğim markadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç kimseye güvenmeyin bu devirde... Eğer yakınsa bu adama gidin ekspertize, YouTube kanalı var ve bence işini doğru düzgün yapan tek ekspertiz.

Hocam bende az çok arabalardan anlayan biriyim. Tabii ki etrafta çok dolandırıcı var. Attığınız ekspertiz tarcanlar oto ekspertiz. İşlerinde çok iyiler. 3 tane araç götürdüm çok memnun kaldım. Bu kadar para veriyoruz ekspere, yetkili servise götüreceğim.
Fiyat olarak aşağı yukarı gayet uygun gibi. Ekspertiz sonucu sonrası alınır, şimdiden hayırlı olsun hocam.
Sağ olun.

BMWler daha narin araçlar eğer iyi bakıldığından eminseniz alınır. Fakat baya bir darlık yaşacaksınız Variant'dan geçtiğinizde. İyi bir ekspere götürmek lazım, motor sağlığı da yerindeyse alınır.
Ha bir de varsa iyi bir sanayi çalışanı BMW'den anlayan tanıdığınız, ustanız aracı mutlaka gösterin.

BMWler daha narin araçlar eğer iyi bakıldığından eminseniz alınır. Fakat baya bir darlık yaşacaksınız Variant'dan geçtiğinizde. İyi bir ekspere götürmek lazım, motor sağlığı da yerindeyse alınır.
Ha bir de varsa iyi bir sanayi çalışanı BMW'den anlayan tanıdığınız, ustanız aracı mutlaka gösterin.
Yetkili serviste tanıdıklarım var onlar bakacak araca. F30 biraz daha dar Passat'a göre ancak benim için çok sıkıntı değil. Aracın sahibi tanıdığım bir abim. Öyle dikkatsiz kullanan birisi değil.

Geri
Yukarı