2015 BMW 320D X-Drive SW alınır mı?

Beni nasıl etiketlemediniz? :D
Hocam, önce senin Passat tam olarak ne kadar? SW güzeldir, A6 avant kullanan biri olarak hazzı başkadır.
Senin araç bu sanırım. 380k bütçen var, bu bütçede 150k üstü km araç almak ne kadar doğru bilemiyorum. E250'yi satıp 7 kasa almayı düşünüyordum. @Jira sağ olsun biraz vazgeçirdi, çünkü hem 6-7 yaşındaydı. 2013-2014 ve 120k üstüydü. Seninki 7 kasadan bile fazla, 3 serisine pek güvenmiyorum. Arızalı arabalar, hem kullanan çok önemli hem de bakımlarını nerede yaptırdığı.
Eğer SW istiyorsan ya Audi, ya da VW. Bu 2 markada SW'den şaşmayacaksın.

Beni nasıl etiketlemediniz? :D.
hocam, önce senin Passat tam olarak ne kadar? SW güzeldir, A6 avant kullanan biri olarak hazzı başkadır.
Senin araç bu sanırım. 380K bütçen var, bu bütçede 150K üstü km araç almak ne kadar doğru bilemiyorum. E250'yi satıp 7 kasa almayı düşünüyordum. @Jira sağ olsun biraz vazgeçirdi, çünkü hem 6-7 yaşındaydı. 2013-2014 ve 120K üstüydü. Seninki 7 kasadan bile fazla, 3 serisine pek güvenmiyorum. Arızalı arabalar, hem kullanan çok önemli hem de bakımlarını nerede yaptırdığı.

Hocam sizi forumdan biliyorum. Araçlar konusunda bilgilisiniz. Alacağım araç bu değil ancak aynı donanımlara sahip. Kilometresi 92 bin civarı alacağım aracın benim Passat'ın 62 bin civarında. Araç far ampulüne kadar serviste değiştirilmiş bir araç. Hatasız boyasız bir tane bile taş vuruğu v.b bir şey yok üstünde. F30'lar çok narin arabalar ancak bu aracın geçmişini ve sahiplerini bildiğim için içim rahat. Servisten sorgulattım her şeyini. Servisteki arkadaşlarım bile kaçırma dediler.

Hocam sizi forumdan biliyorum. Araçlar konusunda bilgilisiniz. Alacağım araç bu değil ancak aynı donanımlara sahip. Kilometresi 92 bin civarı alacağım aracın benim Passat'ın 62 bin civarında. Araç far ampulüne kadar serviste değiştirilmiş bir araç. Hatasız boyasız bir tane bile taş vuruğu v.b bir şey yok üstünde. F30'lar çok narin arabalar ancak bu aracın geçmişini ve sahiplerini bildiğim için içim rahat. Servisten sorgulattım her şeyini. Servisteki arkadaşlarım bile kaçırma dediler.
Öncelikle teşekkür ederim.
Ne yalan söyleyeyim, zamanında BMW sahibi olsam bile çok bulaşmak istemiyorum. 7 kasada zaten son anda vazgeçtim.
Eğer illa SW istiyorsan A4 önerebilirim. Kararını çok değiştirmek istemem ama, Techno Plus biraz boş paket. Daha dolu hayalet ekranlı alabilirken BMW almak pek mantıklı değil. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben almazdım. O kadar söyleyeyim. En azından 370.000 TL paran var. İstersen sana uygun beğendiğim SW atayım.

Öncelikle teşekkür ederim.
Ne yalan söyleyeyim, zamanında BMW sahibi olsam bile çok bulaşmak istemiyorum. 7 kasada zaten son anda vazgeçtim.
Eğer illa SW istiyorsan A4 önerebilirim. Kararını çok değiştirmek istemem ama, techno Plus biraz boş paket. Daha dolu hayalet ekranlı alabilirken BMW almak pek mantıklı değil. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben almazdım. O kadar söyleyeyim. En azından 370.000 TL paran var. İstersen sana uygun beğendiğim SW atayım.

Hocam haklısınız. İstersem sedan F30'un daha dolusunu bu paraya alabilirim ancak küçüklükten beri hep sw araçlara bindim ve sw arabalarda büyüdüm. Audi A4'te çok iyi bir seçenek ancak ben BMW'yi biraz daha seviyorum. Zamanında F30'umuz oldu maddi durumlardan satmak zorunda kaldık. Şimdi şükür alabilecek durumum var. F30 hep içimde sahip olmak istediğim bir araçtı. O yüzden F30 SW baktım. Techno Plus boş bir araç ancak benim ihtiyaçlarımı karşılar. Alırsam eğer NBT ekran, deri döşeme ve daha iyi bir jant alacağım. Piyasası çok yok ancak çevremde sw araç kullanan çok olduğu için satmakta zorlanmam.

Hocam haklısınız. İstersem sedan F30'un daha dolusunu bu paraya alabilirim ancak küçüklükten beri hep sw araçlara bindim ve sw arabalarda büyüdüm. Audi A4'te çok iyi bir seçenek ancak ben BMW'yi biraz daha seviyorum. Zamanında F30'umuz oldu maddi durumlardan satmak zorunda kaldık. Şimdi şükür alabilecek durumum var. F30 hep içimde sahip olmak istediğim bir araçtı. O yüzden F30 SW baktım. Techno Plus boş bir araç ancak benim ihtiyaçlarımı karşılar. Alırsam eğer NBT ekran, deri döşeme ve daha iyi bir jant alacağım. Piyasası çok yok ancak çevremde sw araç kullanan çok olduğu için satmakta zorlanmam.
O zaman başka. Arabayı yapacaklarınız zaten belli. NBT pek şart değil ama güzel oluyor. M direksiyona bayılırım. Eski M5'imizde carbon kaplatmıştık, mükemmel duruyor. Jant M6 jantı çok karizma bir jant. M5'e bile M6 jantı takmıştık, siz düşünün. :D
Arabayı ne kadara bağlamayı planlıyorsunuz?

Yetkili serviste tanıdıklarım var onlar bakacak araca. F30 biraz daha dar Passat'a göre ancak benim için çok sıkıntı değil. Aracın sahibi tanıdığım bir abim. Öyle dikkatsiz kullanan birisi değil.
Şimdiden hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın İnşallah.

O zaman başka. Arabayı yapacaklarınız zaten belli. NBT pek şart değil ama güzel oluyor. M direksiyona bayılırım. Eski m5'imizde Carbon kaplatmıştık, mükemmel duruyor. Jant M6 jantı çok karizma bir jant. M5'e bile M6 jantı takmıştık, siz düşünün. :D.
arabayı ne kadara bağlamayı planlıyorsunuz?

Hocam benim Passat'ı 320 saydı üstüne 70K istiyor. Bakımı geldiği için biraz daha düşecek. M direksiyon yapmayı bende planlıyorum. Nbt'yi teknolojilerden dolayı yaptıracağım. Hayalet yaptırmam. Almanya'dan bir arkadaşım orijinal olarak deri döşeme ve F30'a uygun paçalık getirecek benim için. Onun dışında bir de daha iyi bir jant koyduğum takdirde araç benim gözümde hazır duruma gelecek.
Şimdiden hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın İnşallah.
Teşekkürler hocam.

Hocam benim Passat'ı 320 saydı üstüne 70K istiyor. Bakımı geldiği için biraz daha düşecek. M direksiyon yapmayı bende planlıyorum. Nbt'yi teknolojilerden dolayı yaptıracağım. Hayalet yaptırmam. Almanya'dan bir arkadaşım orijinal olarak deri döşeme ve F30'a uygun paçalık getirecek benim için. Onun dışında bir de daha iyi bir jant koyduğum takdirde araç benim gözümde hazır duruma gelecek.

Teşekkürler hocam.
Hayalet yapmadan olur mu hocam? Gerekirse jant takma hayalet yap. 5 kasaya hayalet 7k idi sanırım. 5k hayalet yapılır. Hayalet, M direksiyon ve Nbt arabayı baştan aşağı değiştirir. Hayaleti aklından çıkarma hocam.

Hayalet yapmadan olur mu hocam? Gerekirse jant takma hayalet yap. 5 kasaya hayalet 7K idi sanırım. 5K hayalet yapılır. Hayalet, m direksiyon ve NBT arabayı baştan aşağı değiştirir. Hayaleti aklından çıkarma hocam.

Hocam benim için önemli olan NBT ekran. Son zamanlarda arkadaşlarımın araçlarındaki hayalet ekranlar çalındı. O da beni korkutuyor. Şimdilik NBT ekran, deri döşeme, jant, m direksiyon yapacağım. 3-4 ay sonra Allah nasip ederse hayalet ekran alırım.
Aracı almaktan vazgeçtim. Satacak olan kişi bugün piyasaya bakmış ve bana 'benim aracım daha değerlendi 70K değil 90K isterim' gibi bir şey söyleyince direk çıktım oradan. Olmuş işi bozduğu için kendisine teşekkür ettim. Başka bu temizlikte bir BMW 320D SW bulamadığım için mecburen arkadaşımda olan 2016 model donanımlı bir 1.4 tfsi Audi A4 avant ile anlaştık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı