2015 sonrası MacBook Pro alınır mı?

sndbtz

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Producer
iPad Pro 2020 11" tabletim var. Kendisinden memnunum fakat hep bir Mac kullanma isteği var içimde. Masaüstü bilgisayarım Hackintosh için uygun ama hiçbir şey orijinali gibi iyi olmuyor. iPad prom aksesuarlarıyla birlikte 8500TL ediyor şu an. Ortalama 2015 sonrası temiz MacBook Pro'lar da 6000-8500 TL arası. Takasla almayı düşünüyorum. Şu an kullandığım bilgisayar seri bir bilgisayar imzamda da mevcut. IPad'de bayağı hızlı. Dediğim MacBook'lardan birini aldığımda bir hüsran yaşar mıyım onu düşünüyorum bilen birisi yardımcı olursa memnun olurum.

Ekosistemi tamamlamak istiyorsanız masaüstü cihazınıza uygun aksesuar alabilirsiniz. Sandığınız kadar değerli bir şey değil, pişman olabilirsiniz.

Ekosistemi tamamlamak istiyorsanız masaüstü cihazınıza uygun aksesuar alabilirsiniz. Sandığınız kadar değerli bir şey değil, pişman olabilirsiniz.

Değerli değil de deneyimlemek için Logic Pro / final cut vs kullanmak için demiştim.

Bence boşuna takasa girme bilgisayarını Hackintosh yap.

Elimde 5500XT ekran kartı var yedek olarak SSD falanda mevcut yapmasına yaparım da çok zahmetli. Bir de ne olduğu belli değil 40 kişi el atmış güvenli mi değil mi bilemiyorsun Hackintosh'u.

Benim de aklımdan o olaylar geçiyor. Ama IPad'in rahatlığını MacBook'ta alabilir miyim bilemediğim için satmıyorum. MacBook daha çok işime yarayacak ama iPad rahatlığı olmayacak.

Zaten şu an IPad'i satamama nedenimde bu :)

8.500'ün üstüne biraz daha ekleyerek sıfır M1 MacBook Air alabilirsiniz.

Aslında M1 çipli Mac mini de düşünüyorum monitöre bağlayabilirim ama kararsızım.

Bilgisayarı hacintosh yap sıkılınca geri Windows yüklersin hem hevesin gider.

Hackintosha pek güvenemiyorum.

Aslında M1 çipli Mac mini de düşünüyorum monitöre bağlayabilirim ama kararsızım.
Bu da güzel bir alternatif ama hafif olsun taşınabilir olsun diyorsanız MacBook alın.

Bu da güzel bir alternatif ama hafif olsun taşınabilir olsun diyorsanız MacBook alın.

MacBook Air mantıklı aslında. Bir de yaza doğru yurtdışına çıkma planım var masaüstü vs çevremde hiçbir cihaz bırakmamayı düşünüyorum bir tablet ya da laptop bir telefonla gitmeyi düşünüyorum. Pro ve Air arasındaki farklara bir bakayım. Kararımı o zaman veririm diye umuyorum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı