2017 Steam hesabim çalındı

Obamaiunum

Hectopat
Daha fazla  
Hesap 2019 civarında çalındı ve birkaç asılsız deneme sonunda artık cidden Steam'e yazdım.

Hesapta dolandirilana kadar para yatirdigim para yontemi ve ne kadar yatirdigima dair cok yakin tahmin.
İlk mail ise çoktan eski Steam bildirimleri silinmiş olmalı ki tüm olası mail adreslerini girdim. Sonuç alamadım ama olası mailleri Steam desteğe yazdim.

İlk 2 oyunumu söyledim.
Ne zaman dolandirildigimi soyledim.

Gel gelelim nasıl gittiğine
Hepimiz bunu yapmisizdir bence küçükken skin sitelerine girmek 😄
Anlamışsınızdır umarım.

Sizlerden dualarınızı ve önerilerinizi bekliyorum iyi aksamlar.

Hatırlamadığım ama olabilecek bir ilk tel no da ekledim.
Hayirlisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap 2019'da çalındı ve şimdi Steam desteğe yazıyorsun? Hocam hesap çoktan gitmişdir maili falan değiştirmişlerdir çoktan ya da hesap artık satılmışdır. Yine hayırlısı inşallah hesabı geri alabilirsiniz.

4 yıl geçmiş hocam, neden şimdi yazdınız ki? O hesap çoktan mevta olmuştur bence de.

Önceden de almayı denedim. Ama fazla peşine düşmedim.
Bence hesabin satılmış olması daha iyi benim için doldurmuslardir hesabi.

Hesabı satmadım. Zaten içinde CS:GO ve Garry's Mod vardı CS:GO'da 2019 da mi ne beleş oldu onun parasına yandi.
Satsam GMOD için parayı riske alacaklarını sanmıyorum.
Siz o hesabı geri alın size CS:GO skini hediye ediceğim hocam(ama bütçem fazla değil en fazla 15TL lik skin :D

Siz o hesabı geri alın size CS:GO skini hediye edeceğim hocam(ama bütçem fazla değil en fazla 15TL'lik skin :D

Alamıyorum zaten :D hayır Steam farklı IP girişlerini anlamıyor mu? Benden 2019'daki kodu istiyor.

Siz o hesabı geri alın size CS:GO skini hediye edeceğim hocam(ama bütçem fazla değil en fazla 15TL'lik skin :D

Cidden bu Steam destek ekibinin mantığını algılamaya çalışıyorum. Adamlar benden 4-5 sene önceki Migros fişinin kodunu yazmamı bekliyor. Ben o fişi şimdi nasıl bulayım.

Hocam elde ettim. :)

Son düzenleme:
Hesabı satmadım. Zaten içinde CS:GO ve Garry's Mod vardı CS:GO'da 2019 da mi ne beleş oldu onun parasına yandi.
Satsam GMOD için parayı riske alacaklarını sanmıyorum.

Alamıyorum zaten :D hayır Steam farklı IP girişlerini anlamıyor mu? Benden 2019'daki kodu istiyor.

Cidden bu Steam destek ekibinin mantığını algılamaya çalışıyorum. Adamlar benden 4-5 sene önceki Migros fişinin kodunu yazmamı bekliyor. Ben o fişi şimdi nasıl bulayım.

Hocam elde ettim. :)
nickinizi verin hocam

Geri
Yukarı