Riot hesabim çalındı

FCKerem

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese iyi sosyaller. Dediğim gibi Riot hesabim calindi. Calan kisi bir kişi degil bildiginiz internetteki bir site ismi de levelal.com ben bu siteyi nasıl sikayet edebilirim? Kanıtım ismi mi levelal com yapmislar e-posta da saçma sapan bir şey yapmislar. Siz bu siteyi kullanmayin kullandirtmayin. Calinti hesaplar var gordugunuz uzere.

1694888566488.png

Selam herkese iyi sosyaller. Dediğim gibi Riot hesabim calindi. Calan kisi bir kişi degil bildiginiz internetteki bir site ismi de levelal.com ben bu siteyi nasıl sikayet edebilirim? Kanıtım ismi mi levelal com yapmislar e-posta da saçma sapan bir şey yapmislar. Siz bu siteyi kullanmayin kullandirtmayin. Calinti hesaplar var gordugunuz uzere.

Çoğu site aynı şeyi yapıyor hocam. Gülmemin sebebi insanların sizin bu mesajınızı görüp hala hesap satın almaları. Destekten başka yardımınıza koşacak kimse yok. Ayrıca şükür ki hesabı geri almışsınız.

Hesabı almışsınız ama hesabınızı sanaldan arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız 2 aşamalı doğrulamayı önermem riot paneline girebilirler gene aynı durumla karşı karşıya kalırsınız.

Siteyi kötülemeden önce siteyle irtibata geçmeyi düşündümü.

bilmedigin sitelere tıklama zararlı yazılım ıceren sıteler butun şifrelerini alabılır unutma bunu asla

Riot Support yaz şikkayet et eğer site virüslü diyorsanda CİMER'e şikkayet edebilirsin bilgi çalımı kredı kartının bılglerının alınması gıbı.

Son düzenleme:
Konuyla alakalı siteye üye olarak destek talebi açabilir, iletişim formunu doldurabilir ya da discord sunucumuza katılabilirsiniz. @FCKerem Bizimle iletişime geçerseniz seviniriz. Çünkü konu tamamen karalama olarak görülüyor. Hesabınız başkası tarafından çalınmış ve biz satın almışızdır. Bu satın alımlarla alakalı bize kullanıcı adınızı iletmeniz durumunda ispatlar sağlayabiliriz. Böylece uygulamamız asılsız bir itham altında kalmamış olabilir. Biz uygulama olarak kimseden kredi kartı hesap bilgisi talep etmiyoruz. Kullanıcıların bizim verdiğimiz hesaplara girip görev yapması üzerine bir uygulama. Bahsedildiği gibi kimseden hesap bilgisi talep edilmiyor. Sitede destek talebi oluşturabilir ya da sitenin altında bulunan discord linkinden discord sunucumuza gelebilirdiniz.

Geri
Yukarı