2017'de PS4 Almak Mantıklı mı?

ozanpasa4

Hectopat
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç ay sonra PS4 alacağım ama aklıma takılan bir soru var. PS4 Pro alamam arkadaşlar bu yüzden PS4 Slim alacağım ama PS5'in erken çıkacağı söyleniyor. Arkadaşlar şimdi ben PS4 alsam 2018'de PS5 çıkınca ne olacak? 2020'de çıkacaktı hani yeni konsol? Küçüklüğümden beri PC oyuncusuyum ama bir değişiklik olsun dedim çünkü açıkçası mouse ve klavyeden sıkıldım. PC alabilme şansım da var ama konsol almak istiyorum nedense. Oyunları pahalı biliyorum ama ben zaten zırt pırt oyun almam ikide bir. BF1 Multiplayer mesela beni bayağı götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç ay sonra PS4 alacağım ama aklıma takılan bir soru var. PS4 Pro alamam arkadaşlar bu yüzden PS4 Slim alacağım ama PS5'in erken çıkacağı söyleniyor. Arkadaşlar şimdi ben PS4 alsam 2018'de PS5 çıkınca ne olacak? 2020'de çıkacaktı hani yeni konsol? Küçüklüğümden beri PC oyuncusuyum ama bir değişiklik olsun dedim çünkü açıkçası mouse ve klavyeden sıkıldım. PC alabilme şansım da var ama konsol almak istiyorum nedense. Oyunları pahalı biliyorum ama ben zaten zırt pırt oyun almam ikide bir. BF1 Multiplayer mesela beni bayağı götürür.
Ben şahsen PS4 Slim'i anca bütün oyun zamanını Pes atarak geçiren ya da zar zor 1.300lirayı toplamış daha da çıkamayan oyuncu arkadaşlardan başka kimseye önermem artık. Gayet de uygun fiyata çok daha iyi bir oyun performansı alabileceğin PRO dururken. O yüzden sana da önermiyorum Slim. Elinde bir miktar para varsa onu bilgisayarını upgrade etmeye harcayabilir, PS5'i ya da Scorpion'u bekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı