PS4 Almak Mantıklı mı?

canpolat6742

Hectopat
Daha fazla  
2017 kasım ayındayız. Ben PS4 almayı düşünüyorum. PS4 beni ne kadar götürür? 2018-2019 oyunları PS4 falan çıkar mı? Bana 1,5 yıl 2 yıl dayansa yeter. Sizce o kadar dayanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabret bence. 5 çıkınca biraz daha beklersin oyun ve konsol fiyatları iner o zaman bir tercih yaparsın.

Amaç oyun oynayıp zaman geçirmekse herzaman alınabilir. Bugün baktığımızda PS3 hala ciddi oynanan bir konsol. Bu saatden sonra yeni oyun çıkmaz ama çıkanların sayısı bir dünya ediyor. Kaldı ki PS4 alınsa yıllarca götürür. PC değil ki bu sürekli güncel kalmaya çalışıyoruz ?

Niye alınmasın ki ? PS3 bile hala satılıyor. Ben bile aldım. Niye mantıksız olsun ?

Mis gibi PS3'ün exc. oyunları PS4'e de çıktı. Eğer paran varsa PS4 yoksa PS3 bile üzmez.

1.5 2 yıl zaten çok çok rahat götürür, birde şöyle bir şey var 5'i bekleyeyim derseniz de ilk çıktığı zamanlarda fiyatı malumunuz üzere yüksek olacak yine bilemiyorum en aşşağı 1 yıldan öncede fiyatı düşmez gibi bence PS4 hala çok mantıklı.

5 i beklemeyin PS3 alin biraz idare edin PS6 alin. Yada PS7.

Suan PS4 ve PS3 krallar. PS3 sahibi olarak hic pisman olmadim ve olmayacagim. Heryerde buna oyun atiyorlar. 500GB HDD var. Ama Online oynayamiyorsun o ayri. Tek dezavantaji grafik dusuklugu. Yoksa PS3 ♡ KING

2018de god of war 4, spiderman, detroit become human, days gun gibi oyunlar çıkacak. 2019 da sony vurgunu yapıp Last of us 2 yi çıkaracak ve yeni nesile adım atılacak. Eğer cihaz 2019 da çıkarsa ki son aylarda çıkar. Onun oturması yeni sağlam oyunları 2021-2022 yi bulur. Bence 2020ye kadar oyun çıkar sonra yavaştan yeni nesile oyun çıkarırlar

Yeni konular

Geri
Yukarı