2018 model BMW 430 alınır mı?

Arkadan itişin zevkini istiyorsan BMW alacaksın tabii. 2018 model 430i için konuşuyorsak alınır. B46 kodlu motoru kullanıyor, B48 kodlu motorla hemen hemen aynı. 2022 430i'de bile B48 motor kullanıyor, BMW'nin B38 hariç genel olarak B serisi kodlu motorları gayet sağlıklı. Bizim ülkemiz için için konuşuyor olursak 2018 430i ile 2019 320i aynı para hemen hemen. Eğer Azerbeycan'da 2018 430i ile yeni kasa 3/4 serisi fiyatları arasında çok fark yoksa yeni kasa öneririm

Mercedes CLS 63 AMG ne kadar orada?
1651494481423.png

Liraya cevirip bakabilirsiniz

Aşağı yukarı 450 bin TL bandında.
"Vay be!" diyorum başka bir şey demiyorum.
BMW daha cool görünüyor bence. Birazda sport tarzı seviyorum.
4.30i düşünebilirsiniz o zaman ama arkayı falan kaydırmayı beklemeyin, motor sebebi ile yetersiz kalıyor.
Pardon o 4.20i idi.
M1-M2 Coupe'ta agresif arabalar.

Farklı modeller yazarak aklınızı bayağı bir karıştırayım. 😂

Resmini paylaştığınız araba 4 serisi değil ki.
BMW'lerin parçaları, bakımları çok pahalı oluyor ve çok arıza yapıyor. Ayrıca bu kasa da biraz eskide kaldı ve çok pahalı. Virüs bittiğinde sıfır araçlar daha çok gelecek ve bu da ikinci el piyasasında gerileme yapacak yani aracınız değer kaybedebilir. Mecbur araba almak zorunda iseniz, Passat B7 şiddetle tavsiye ederim. Çok rahat bir arabadır ve masrafsız. Hiç masraf çıkarmasın istiyorsanız japonlara yönelin. Corolla gibi.
B7 kasası DSG üzerinden sorun çıkartabiliyor. Söveni de var seveni de.

Geri
Yukarı