2019'da Galaxy S8 alınır mı?

Gönlüm Huawei'den yana. Ancak ekranları gerçekten S8 yanında sönük kalıyor. Amoled ekran ve bu fiyat bandında başka cihaz önerebilir misiniz ?

S8 yerine Mate 20 Lite, P20 Lite ve Mi 8 Lite onerenleri dikkate alma bu telefonlar S8 modelinin açıkça gerisinde olan modeller.

Bilgisi olmayip bu orta seviye telefonları S8 ile karşılaştırıp Samsung alma diyenlerin telefonlarla alakasi olmadığı kesin.

S8 iyi telefon alinabilir ancak güncelleme artik almayacak. Ayni fiyat aralığında G7 var. G7 alman daha doğru ve kamera olarak bu segmentteki en iyi cihaz.
Samsung seviyom dersen o fiyata A9 2018 al daha iyi bence 2999 TL fiyatı şuan.
A9 2018, S8 modelinden iyi değil yanlış bilgilendirme yapma. S8 modeli 9.0 güncellemesini de aldi.

Son düzenleme:
Bence alınmaz alınsanda 4 sene götürmez gibime geliyor. Ürün çıkalı zaten tam 2 yıl olmuş sürüm olarak android 7.0 ile geliyor. Samsung güncelleme konusunda sıkıntılı Allah bilir 8.1 de bitiyordur son sürümü. Ürünün alınması için bir gerekçe göremiyorum ben batarya 3000 mAh işlemci 2.2 kamelera orta üst düzey tek kamera flan.
Onun yerine Meizu düz 16 alabilirsin 2399 TL verip paran cebinde kalır veya daha güçlü işlemci için Meizu 16 th.
3000 TL bandında Mi 8 var ayrıca güçlü bir telefon.
Samsung seviyom dersen o fiyata A9 2018 al daha iyi bence 2999 TL fiyatı şuan.
Dediklerinizde aşağı yukarı haklısınız ama A9 al diyene kadar. A9'u alınabilir kılıp S8'i geride bırakmak gerçekten yazık. Arkadaşın sorusuna gelirsek beğendiyseniz hâlâ alınabilir bir telefon. Ancak performans yenilik güncellik daha ön planda olmasını istiyorsanız Mi 8 de güzel bir tercih olur.

Bütçene göre en mantıklı seçenek mi8 128gb. S8+ kullanıcısıyım önerime kulak ver bence.
Xiaomi telefonların fazla abartıldığı ortada. Genel olarak kamera performansı yetersiz ve ayrıca çok kalitesiz mikrofon kullanıyorlar. Gerek video çekimlerinde, gerekse ses kayıtlarında sesler gürültülü ve saçma sapan çıkıyor. Bence S8 almak dururken Mi8 almak hata olur. S8+'ın kamera performansı çok kaliteli.

Ben iki telefonu da kullandığım için Mi8 önerdim. S8 devri bence geçen yıl kapandı performans ve uzun vadelik açısında Mi8 daha avantajlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı