2019'da iphone 8 plus alınır mı?

Fiyatları yakın olduğundan iPhone XR tercih edilebilir fakat eğer illâ ki IOS olsun demiyorsanız, Samsung Galaxy S10 hatta S10+ daha iyi tercihler olacaktır.

Bende normal 8 var. Allah için çok memnunum, telefonun şuanki fiyatı aldığımdan daha pahalı elimden de çıkarmak istemiyorum bir üst modelin pahalı olmasından dolayı. Bütçen varsa tabiki alabilirsin.

Onun da tutuş tarzını beğenmiyorum. Bir de 1080 p video oynatmıyor. Portre modu olarak da yazılımsal var 8 plus gibi kamerada değil. XR'ın birde yanları aliminyum çok çabuk gidiyor.
1080p video oynatmadığına bakmayın. Ekranı kesinlikle kalitesiz değil. Pikselleri saymıyorsunuz yani. Hissettirmiyor. Kamerası ise tek kamera olmasına rağmen iPhone 8 Plus'tan daha iyi.

Ben geçen ay İphone 8 256 GB aldım ve çok memnunum. Eski telefonum 16 gb 6S'ti. Bu paraya 64 GB XR'da alabilirdim ama 256 GB'ın rahatlığı bambaşka oluyor.
Çok hızlı bir telefon asla pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı