2020-2021 şampiyonu Beşiktaş

1621113941594.png

Başka bir konuya bunu atmıştım, buraya da atayım dedim :D

Tebrikler Beşiktaş!

Not: Fenerbahçeliyim, alınan gücenen olmasın tamamen mizah amaçlı bu fotoğraf.

Sa-sa-sa SAPLAAAA!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Güncel Şampiyonluk Sayıları

Beşiktaş JİMNASTİK KULÜBÜ 16
Fener 19
GALATASARAY 22

Futbolda "Hatay"a yer yok gençler. Tebrik edelim. 4 gündür Adem'e, Semih'e yapmadıkları algı vs. kalmamıştı Beşiktaş taraftarının. İşin garibin kazandıkları maçta hatalarıyla maça damgasını vuran Atınç Nukan'ın gösterdiği performans.

Adem ve Semih adına sevinçliyim. İkisi de mükemmel oynadı, Adem attığı golle GS'ye havlu attırdı. Kimin ne olduğunu görmüş olduk bu akşam.

Malatya'ya maçı satln diyen taraftarın bunu söylemesi garip değil mi?

Şerefiyle, hakkıyla(!) şampiyon.

Hatayspor maçı ve 2-2'lik Ankaragücü maçı en basit örnekler. İyi tiyatroydu 8JK...

8-0 Ankaragücünü hatırlatırım 🥗 anlayan anladı

Malatya ya maçı satın diyen taraftarın bunu söylemesi garip değil mi?
Malatya'ya maçı satın diyen taraftar mı? Neptün'te falan mı yaşıyorsun sen? Öyle bir şey dediysem çıkıp göster. Aklıselim Galatasaray taraftarı zaten öyle bir şey istemez. Fakat aynısını (aklıselim taraftarları tenzih ediyorum) sizin için söyleyemeyeceğim. Adem'e, Semih'e yaptığınız algılar bunun en büyük ispatı.

Tekrardan aklıselim Beşiktaş taraftarını kutluyorum, doya doya kutlayın gençler.

Malatya'ya maçı satın diyen taraftar mı? Neptün'te falan mı yaşıyorsun sen? Öyle bir şey dediysem çıkıp göster. Aklıselim Galatasaray taraftarı zaten öyle bir şey istemez. Fakat aynısını (aklıselim taraftarları tenzih ediyorum) sizin için söyleyemeyeceğim. Adem'e, Semih'e yaptığınız algılar bunun en büyük ispatı.

Tekrardan aklıselim Beşiktaş taraftarını kutluyorum, doya doya kutlayın gençler.
Twitter'ı takip etmiyorsunuz sanırım.

Bu arada teşekkürler.

Burada boş laf yapmaya gerek yok :d
(Galatasaray'a sallayanlara sözüm)
Sanki arada 20 puan fark ile kazanmış derbide Galatasaray'a 10 fark atmış gibi konuşmaya hiç gerek yok.
Ne oldu Galatasaray bilmem ne saçma şeyler.
Göztepe'nin 2.golü atmasını bekledim ama olmadı.
Sonuçta 2 puanlık averaj farkı ile şampiyon(!) oldunuz.
Ayrıca derbiyi hatırlatırım: )

Yeni konular

Geri
Yukarı