2020-2021 Süper Lig şampiyonu kim olur?

1615815838458.png

Dosya Ekleri

• 1615815986570.png
    1615815986570.png
    358,7 KB · Görüntüleme: 37
Sabrımı taşırdın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Allaha çok şükür, Galatasaray'lı olarak doğmadım. Onurum ve şerefim var.

Yazım kurallarını öğrenip konuşsan daha iyi olacak.

He, bu arada tescilli şikeci olmak nasıl bir duygu?

Bir galatasaraylının bir beşiktaşlıya böyle davranması ilginç. Durumunuz ortada.
Galatasaray'lı arkadaşlara sesleniyorum, madem kendi hakkınızla şampiyon oldunuz çok iyi oynuyorsunuz, neden Avrupa'da son 30 maçta 2 galibiyetiniz var? Türk hakemlerinin olmadığı yerde ortaya çıkıyor ne kadar iyi oynadığınız.

Sabrımı taşırdın.

Allaha çok şükür, Galatasaray'lı olarak doğmadım. Onurum ve şerefim var.

Bir galatasaraylının bir beşiktaşlıya böyle davranması ilginç. Durumunuz ortada.
Galatasaray'lı arkadaşlara sesleniyorum, madem kendi hakkınızla şampiyon oldunuz çok iyi oynuyorsunuz, neden Avrupa'da son 30 maçta 2 galibiyetiniz var? Türk hakemlerinin olmadığı yerde ortaya çıkıyor ne kadar iyi oynadığınız.
Arkadaşın yaş küçük büyük ihtimalle lgs için çalışıyor. Uğraşma kanserdir bunlar her takım taraftarında varlar.

Arkadaşın yaş küçük büyük ihtimalle LGS için çalışıyor. Uğraşma kanserdir bunlar her takım taraftarında varlar.

Sabrımı cidden çok fazla taşırdı. Ben burada Galatasaray hakkında konuşsam bitmez. Gelmiş şikeci olmak nasıl bir duygu diyor bir de. Hey Allah'ım.
Yani tuttuğu takımı kötülemek de istemiyorum, ama zorla laf söyletiyor.

Geri
Yukarı