2020 iPad Pro 11" alınır mı?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Merhabalar, kullandığım tablet iPad Air 2. ve değiştirme zamanı geldiğini düşünüyorum. Daha iyi performans ve hızlı bir tablet bakarken 2020 model iPad Pro 11" almaya karar verdim. Oyun oynayan birisiyim. Bu yüzden 11 inç ekranı tercih ettim. Ayrıca 7000 - 8000 TL arasında satılıyor. Sizce bu tablet alınır mı?

Ben fiyatlandırmasını beğendiğimi söyleyemem. Kendi sitesinde 8600TL gibi absürt bir fiyata satılıyor. 7500TL yine ona nazaran kabul edilebilir bir değer fakat ederi gözümde 6000-6500TL civarında. İçerisinde M1 çip var. Diğer teknik özellikleri de gayet iyi görünüyor. Ipad'in Android tarafında bir çok tablete bedel olduğunu da biliyoruz. Yeni modelleri gelecek fakat kaç TL ile gelir bilemiyorum. 8000-9000 bandına çıkarsa onları alın derim. :)

Ben fiyatlandırmasını beğendiğimi söyleyemem. Kendi sitesinde 8600TL gibi absürt bir fiyata satılıyor. 7500TL yine ona nazaran kabul edilebilir bir değer fakat ederi gözümde 6000-6500TL civarında. İçerisinde M1 çip var. Diğer teknik özellikleri de gayet iyi görünüyor. IPad'in Android tarafında birçok tablete bedel olduğunu da biliyoruz. Yeni modelleri gelecek fakat kaç TL ile gelir bilemiyorum. 8000-9000 bandına çıkarsa onları alın derim. :)

M1 çip A12Z işlemciden daha iyi midir sizce?

Hocam konu dışı ama merak ettim, bu iPad'ler ne kadar süre götürüyor, örneğin sizin iPad Air?

Merhabalar, kullandığım tablet iPad Air 2. ve değiştirme zamanı geldiğini düşünüyorum. Daha iyi performans ve hızlı bir tablet bakarken 2020 model iPad Pro 11" almaya karar verdim. Oyun oynayan birisiyim. Bu yüzden 11 inç ekranı tercih ettim. Ayrıca 7000 - 8000 TL arasında satılıyor. Sizce bu tablet alınır mı?

Hocam kesinlikle 3. nesil almaya çalışın. 1 aya zaten çıkış yapacak, onu bekleyin ve 1000 lira daha koyun. İşlemci olarak çok daha üst model, bu sene çok geliştirdiler.
Bu arada siz ben misiniz :D? Bende de Ipad Air 2 var beş senelik ve çok yakın zamanda Ipad Pro almayı planlıyorum :D.

Geri
Yukarı