2020 Ne zaman sistem toplanmalı?

Bütçe
10000-15000

arizzaozkaya

Centipat
Merhaba
Yaklaşık olarak 10000-15000 arası bir bütçe ile sistem toplamayı düşünüyorum. Şuan kullandığım bir sistemim var bu yüzden acelem yok. Sormak istediğim 2020 yılı içinde ne zaman sistem toplanır ? Güncel bir sistem olmasını amaçlıyorum ama şimdi toplarım 2 ay sonra yeni parçalar çıkar ve aldıklarımın fiyatı düşer gibi durumlar beni üzer. Sizce en uygun zaman hangi aylar olur ?

Yıl sonuna kadar beklemenizi tavsiye ediyorum. RTX 3000 serisi ve AMD'nin yeni ekran kartlarına göre karar verirsiniz. Ayrıca Ryzen 4000'de çıkacak gibi gözüküyor. Elinizde ki parayı altın alarak değerlendirebilirsiniz. Hem değeri düşmez, hem de az olsa dahi ek kazancınız olur. Çünkü her geçen gün altın fiyatı artıyor.

En kısa sürede toplamanızı tavsiye ederim. Dolar beklemez. Artışa devam edebilir. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var diye düşünüyorum.

Ya şimdi alın (çünkü Çindeki fabrikalarda üretim durdu) veya bekleyin. Ben olsam beklerdim. Birkaç aya stok azalacağı için dolardan bağımsız fiyatlar artacaktır.

Merhaba
Yaklaşık olarak 10000-15000 arası bir bütçe ile sistem toplamayı düşünüyorum. Şuan kullandığım bir sistemim var bu yüzden acelem yok. Sormak istediğim 2020 yılı içinde ne zaman sistem toplanır ? Güncel bir sistem olmasını amaçlıyorum ama şimdi toplarım 2 ay sonra yeni parçalar çıkar ve aldıklarımın fiyatı düşer gibi durumlar beni üzer. Sizce en uygun zaman hangi aylar olur ?
Acelesi yoksa yaz ve yaz sonlarına doğru toplarsın.

Şöyle söyleyeyim eğer dolar kuru böyle devam ederse ayrıca bi korona virüsüne de çözüm bulunmazsa bilgisayar parçaları fiyatları şey gibi olur tabiri caizse ''dansöz'' ona göre düşünün derim.

Corona virüsü bana sorarsanız abartılıyor. Ölüm oranı %2 ve genelde yaşlılar ve bağışıklık sistemi zayıf insanları öldürüyor. Yaklaşık bir yıla da aşısının çıkacağı söyleniyor zaten. İnsanlar komplo teorilerini seviyorlar. Teşekkürler plague inc!

Corona virüsü bana sorarsanız abartılıyor. Ölüm oranı %2 ve genelde yaşlılar ve bağışıklık sistemi zayıf insanları öldürüyor. Yaklaşık bir yıla da aşısının çıkacağı söyleniyor zaten. İnsanlar komplo teorilerini seviyorlar. Teşekkürler plague inc!

Ben teoriler de felan değilim. Çinde maalesef üretim duruyor bu tarz olaylar yüzünden bunun etkisi olacaktır az da olsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı