2020 RMR stickerlari ne zaman değer kazanır?

teraspy

Decapat
Daha fazla  
Elimde bir sürü 2020 RMR stickerı var birkaç haftadır bekliyorum hala değer kazanmıyor ne zaman değer kazanır?

Elinde RMR çıkartmalarını depolayan ve artmasını bekleyen çok fazla kişi var. Birkaç haftada olacak iş değil, bence en az 1-2 yılı var kayda değer bir artış yakalaması için.

Tabii her RMR çıkartması için de geçerli olmaz bu durum, özellikle altınlar ve bazı parlak çıkartmaların değerleneceğini düşünüyorum.

Birkaç yıl sonra.

Tessekkurler.

Elinde RMR çıkartmalarını depolayan ve artmasını bekleyen çok fazla kişi var. Birkaç haftada olacak iş değil, bence en az 1-2 yılı var kayda değer bir artış yakalaması için.

Tabii her RMR çıkartması için de geçerli olmaz bu durum, özellikle altınlar ve bazı parlak çıkartmaların değerleneceğini düşünüyorum.

Katowice 2019 stickerları bayağı değerli ve hololari 40 50 lira.

Katowice 2019 stickerları bayağı değerli ve hololari 40 50 lira.

Holo olanlar artmaz anlamında demedim. Ama bazı parlak RMR çıkartmaları çok artacaktır fikrimce.
Tabii en az 2 senesi var gibime geliyor iyi bir artış yakalaması için, çıkartmadan çıkartmaya değişir.

@wanetage dediklerine mutlak suretle katılıyorum. Fakat Şöyle bir şey sorarım her zaman bu tür konularda, 30TL verip aldığınız bir Tyloo çıkartmasının 60 TL'ye yükselmesi ve 160 TL'sına yükselmesi elbette seneler alacaktır belki. Farklı bir gelişme olur 1 seneye kalmaz 2 katına çıkabilir. Sizler genel anlamda sticker fiyatlarının ne zaman değerleneceğini soruyorsanız belirli bir sticker belirtmeden kendi nacizhaneme tavsiyem Chuck Green'e'ninde dediği gibi 2 sene bekleyin ki, beklediğinize değsin. Fakat sizin için 1 TL artması değerlenmiş anlamına geliyorsa 2 ay sonra 1 TL değerlenir diye düşünüyorum, bir de aldığınız stickerın ile popülerlik durumuna göre artış fiyatları bir olmayacağını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırık Diş Kasalarında, Stickerlerde stok çok fazla. Yıllar gerekiyor belirli seviyelere gelebilmesi için. 3-5 ayda yükselecek diye beklemeyin.

2₺'den aldın, şu anda pazarda kapsüller 3.8₺ yaklaşık, 3.2₺ alabiliyorsun yaklaşık, ki 100-200 tane aldıysan kâr kazanmışsındır, ama stickerlar çok fazla, 2 seneyi anca bulur. Bir de Kasım veya Aralık'da yine operasyon çıkarsa 1 yıl daha at kafadan.

2₺'den aldın, şu anda pazarda kapsüller 3.8₺ yaklaşık, 3.2₺ alabiliyorsun yaklaşık, ki 100-200 tane aldıysan kâr kazanmışsındır, ama stickerlar çok fazla, 2 seneyi anca bulur. Bir de kasım veya aralık'da yine operasyon çıkarsa 1 yıl daha at kafadan.

140 tane aldim bayağı bir suredir bekliyorum hala deger kazanmadi ustune deger kaybetti.

Yeni konular

Geri
Yukarı