2020-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 1909 03 toplu güncelleştirmesi (KB4540673)

noname92

Kilopat
Dün (11.03.2020) bana "2020-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 1909 03 toplu güncelleştirmesi (KB4540673)" adlı güncelleme geldi. İki tane sistemim var ve iki sistemime de yükledim. Her ikisinde de, boşta ya da yükte çok fazla işlemci kullanımım arttı. Ayriyeten Windows açılışta yani başlangıçta otomatik açılan programlar açılmıyor. Kontrol ettim Steam ve epic gibi arayüzlerin otomatik açılma ayarları değişmiş. Böyle bir ayarı olmayan MSI app Manager programım açılmıyor. Başlangıç ayarlarına baktım, açık olmasına rağmen açılmıyor. Bu herkeste olan bir hata mı? Gerçi yeni gelen bir güncelleme ama bir bilgi edinemedim. Birinci olarak nasıl düzeltebilirim? İkinci olarak bir yolu yoksa nasıl bir önceki sürüme dönebilirim?

Bende güncellemeyi yaptım sadece ses ayarlarında stereo karıştırma her kapatıp açtığımda devredışı hale geliyor tekrar aktifleştirmem gerekiyor. Diğer konularda sorun yaşamadım.

Biraz araştırdım. İngilizce bilgim çok iyi olmadığı için çeviri kullandım. Öne çıkan özellikler olarak aşağıda belirttiğim metin yazıyordu.
"## Microsoft Edge ve Internet Explorer kullanırken güvenliği artırmak için güncellemeler.
## Kullanıcı adlarını ve şifreleri doğrulamak için güncellemeler.
## Harici aygıtlar (oyun denetleyicileri, yazıcılar ve web kameraları gibi) kullanırken güvenliği artırmak için güncellemeler."
Ama bunlarla sınırlı değil büyük ihtimal ve bilgim olmadan özel programların ayarlarını değiştirmesi hoşuma gitmedi.

Ben de sürekli böyle kalıyor,Update kataloğunda ise bu dosya da yok çıkmıyor...Ne yapmam gerekiyor.
Bir kaç yol denedim ancak %10 olup tekrar %0'a geri geliyor....

Teşekkürler

Dosya Ekleri

• yklneoyr.jpg
    yklneoyr.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 206
Bazı güncelleştirmeler yüklenirken sorunlar yaşandı ancak daha sonra tekrar deneyeceğiz.
2020-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1909 04 Toplu Güncelleştirmesi (KB4549951) - Hata 0x800f081f yardımcı olursanız çok sevinirim güncelleştiremiyorum windows yüklerken hata veriyo

Dosya Ekleri

• windows hatasuı.png
    windows hatasuı.png
    151,8 KB · Görüntüleme: 135
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı